Audyt SEO

Chcesz poznać w łatwy i przejrzysty sposób mocne oraz słabe strony swojego serwisu? Przygotujemy kompleksowy audyt SEO strony internetowej lub sklepu, którym zarządzasz. Możesz oczekiwać szczegółowych spostrzeżeń i zaleceń z naszego wyczerpującego dokumentu, którym będzie przygotowana analiza SEO. Dane z audytu odkryją możliwości ulepszeń w każdym aspekcie Twojej witryny i pozwolą na wyprzedzenie konkurencji. Jesteś gotów, by poprawić wydajność swojej witryny, zapewnić lepszą widoczność i uzyskać swoje cele biznesowe? My jesteśmy gotowi na przygotowanie audytu!
Zacznijmy współpracę!
Audyt SEO Oferta

Sprawdź sklep oraz stronę internetową i dostosuj do standardów Google

Zapewniamy pełny audyt SEO, a nasza usługa obejmuje wszystko, co uzyskasz dzięki szybkiemu audytowi, ale także zagłębiamy się znacznie dalej, korzystając z wieloletniego doświadczenia i dokładniejszych narzędzi, dzięki temu w dokumencie znajdą się informacje oparte o standardy firmy Google. Innymi słowy, nasza SEO analiza serwisu zapewnia dogłębne badanie, która składa się z wielu różnych sekcji, a dokładna ich liczba różni się w zależności od serwisu i jego potrzeb.

Rozumiemy, że różnica między dobrym, a złym audytem jest wyraźna, dlatego my nigdy nie spieszymy się z tym procesem i dokładnie sprawdzamy wszystkie elementy serwisu internetowego, zanim wracamy do naszych klientów z dokumentem, opartym o sprawdzanie strony pod kątem SEO.

Sposoby na sprawdzanie stron www

Musisz wiedzieć, że istnieją dwa różne sposoby na sprawdzanie strony www. Obydwa mają swoje zalety i wady, dlatego można je wykorzystać do określonych celów. Po pierwsze, jest to szybki audyt strony pod kątem SEO, który zwykle trwa od 10 do 15 minut dla doświadczonego audytora i może trochę dłużej dla tych, którzy są nowicjuszami. Szybki audyt zazwyczaj wykorzystuje bezpłatne narzędzia online, które analizują podstawowe informacje: domenę i autorytet strony, szybkość ładowania strony, nagłówki, opisy meta i inne, podstawowe kwestie. Warto wspomnieć, że większość agencji, które wykonują sprawdzanie stron internetowych lub audyt sklepu internetowego, sprzedaje właśnie tylko tego typu usługi, które są jedynie pięknie opakowane, co oznacza, że wybierając firmę, która przeprowadzi audyt SEO na stronie, należy zachować szczególną ostrożność.

Audyt ręcznie robiony, a nie automatyczny

Analiza strony internetowej, którą my realizujemy, jest przeprowadzana ręcznie bez wykorzystywania jakichkolwiek automatów, które generują automatyczne, szablonowe oraz mało wartościowe informacje. Korzystamy wyłącznie z oficjalnych narzędzi Google, a także Ahrefs czy Screaming Frog.

Całkowita transparentność

Mało przyjazna opinia na temat branży SEO jest powszechnie znana. Czym różni się marka Divloy? Zapewniamy niespotykany poziom przejrzystości naszych prac, dzięki czemu możesz nam zaufać, że wykonamy zadanie w sposób, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Przekazujemy raport i dzielimy się informacjami, jak sprawdzić stronę internetową samodzielnie.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Co zawiera nasz audyt SEO?

widoczność

Analiza Widoczności Witryny

kod strony

Identyfikacja Błędów Technicznych

słowa kluczowe

Badania Słów Kluczowych

urządzenie mobilne

Kompatybilność z Urządzeniami Mobilnymi

czas ładowania strony

Szybkość Ładowania Strony

treści

Sprawdzanie Treści na Stronie

struktura

Struktura Strony Internetowej

index

Ocena Indeksowania Serwisu

narzędzia google

Konfiguracja Narzędzi Google

Wybierz profesjonalny audyty SEO i wejdź na wyższy poziom

Audyt SEO to świetny początek wejścia na nowy poziom efektywności. Jeśli chcesz zamienić swoją witrynę w potężne narzędzie do prowadzenia biznesu udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia. Przeprowadzimy kompleksowy test Twojego serwisu pod kątem zgodności z wymaganiami wyszukiwarek i zidentyfikujemy wszelkie odstępstwa od standardowych norm SEO. Otrzymasz od nas szczegółowy raport z analizy zawierający pełną listę zaleceń dotyczących rozwiązywania problemów i poprawy stanu Twojej witryny. Badanie to pomoże zwiększyć lojalność Twojego serwisu w oczach wyszukiwarek internetowych, przenosząc Cię na najwyższe pozycje, a tym samym zwiększając liczbę odwiedzin na stronie.

Przeanalizujemy Twoją witrynę nie tylko z punktu widzenia podstawowych wytycznych, jak robi to każda zwykła agencja realizująca szablonowe i toporne audyty stron internetowych. My zrobimy to wnikliwie, z perspektywy wytycznych Google oraz, co wyjątkowe w branży, także z punktu widzenia użytkownika końcowego, czyli prawdziwego człowieka. Niezależnie od tego czy ma to być audyt stron internetowych czy też audyt sklepów internetowych, dokument będzie zawierał wiele rzeczowych wytycznych.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Zaawansowany audyt strony internetowej i sklepu online

Raport

Sprawdzimy jak zaprojektowana jest Twoja strona internetowa lub Twój sklep online. Przeprowadzimy analizę struktury, badanie nasycenia treścią oraz poprawność wykonania ze względu na elementy techniczne. Sprawdzimy czy wybrałeś układ, który jako pierwszy odzwierciedla Twoją markę i naprawdę podkreśla przesłanie tego, co oferujesz. Widzieliśmy i analizowaliśmy wszystkie typy witryn internetowych, a każda nasza analiza strony internetowej, która została wdrożona w życie to wiele udanych projektów zarówno w przypadku dużych korporacji, startupów oraz niewielkich i lokalnych przedsiębiorstw. Niezależnie od wielkości Twojej firmy i natężenia ruchu, jaki obecnie generuje Twoja witryna, audyt strony www wykonany zostanie w oparciu o standardy wyznaczone przez największą firmę informatyczną na świecie - Google!

Regularny audyt SEO i jego cena

Regularny audyt SEO jest bardzo ważny

Aby zapewnić powodzenie swojego projektu, musisz znać wszelkie błędy techniczne, nawigacyjne i te dotyczące treści, które mogą utrudniać rozwój witryny, zmniejszać jej widoczność lub natężenie ruchu. Przeprowadzanie regularnych audytów jest konieczne, aby stale wdrażać zmiany niezbędne do przyciągnięcia uwagi odwiedzających i pozyskania nowych klientów.

Audyt zaprezentuje to, co przyciąga i zatrzymuje uwagę użytkownika. Dowiedz się, co sprawi, że wyprzedzisz konkurencję i wskaże sposób na osiągnięcie przewagi nad nimi.

Audyt SEO cena – co się składa na kwotę wykonania?

Wiele osób do końca nie wie co to jest audyt SEO, na czym polega i jak wygląda jego przygotowanie. Audyt witryny SEO to ocena strony internetowej, która służy do przygotowania listy słabych punktów i działań, których podjęcie może pomóc w przezwyciężeniu zaobserwowanych słabości witryny. Audyt na stronie jest używany do zbierania konkretnych i szczegółów informacji potrzebnych do wprowadzenia zmian w serwisie i uzyskania lepszych wyników. Koszt audytu jest ściśle uzależniony od tego jakiego rodzaju serwis jest poddawany badaniu i jakie są oczekiwania klienta.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Sprawdź zweryfikowane opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

greenlab logomalve logokorona nieruchomosci logomedfuture logo
top brand logoelajo logomont-brand-logopharmashop24-logo
ekiddo-logokancelaria-mediacyjna-logodla-smaku-logokurpiasz-logo

Jak możemy pomóc?

Sięgnij po bezpłatną konsultację lub wycenę Twojego audytu SEO.