SEO Link Building

Pozyskiwanie linków do serwisu, to jeden z fundamentów skutecznej strategii pozycjonowania stron i sklepów. Musisz wiedzieć, że linki zwrotne są niezwykle ważne, jeżeli Twoim celem jest wzrost widoczności strony w rankingach wyszukiwarek internetowych. Jeżeli nie wiesz, co to jest link, gdzie linkować stronę internetową, jak bezpiecznie linkować stronę czy zastanawiasz się nad tym jaka jest korzystna ilość linków do strony, to skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Decydując się na współpracę otrzymasz świetnej jakości linki zwrotne z witryn o wysokim autorytecie domeny. Skorzystaj już teraz z naszej usługi SEO Link Building i uzyskaj większy ruch do swojej witryny!

Linkuj swoją stronę z Divloy!

Zamów darmową wycenę!
Link Building

Bezpieczny i skuteczny link building z Divloy

Jeśli linkowanie jest robione dobrze, to takie linkowanie stron nie tylko poprawia ranking, ale także zwiększa skutecznie ruch organiczny w witrynie oraz zwiększa szybkość indeksowania i rozmiar jej indeksowania. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie wszystkie linki zwrotne są tworzone jednakowo. Nieodpowiednie oraz nieumiejętne linkowanie może mieć negatywny wpływ na widoczność Twojej witryny. W Divloy mamy eksperckie doświadczenie w pozyskiwaniu linków zwrotnych, używając wyłącznie bezpiecznych i spersonalizowanych metod budowania linków, aby uzyskać maksymalne wyniki unikając kar.

zespół w firmie

Dlaczego budowanie linków jest tak ważne dla SEO?

Biorąc pod uwagę fakt, że algorytmy Google są bardzo złożone i stale ewoluują, SEO linki pozostają ważnym czynnikiem decydującym o tym, w jaki sposób każda wyszukiwarka określa, które witryny są oceniane dla jakich słów kluczowych. Budowanie linków jest najważniejszą taktyką stosowaną w SEO, ponieważ SEO linki są sygnałem dla Google, że Twoja witryna jest zasobem wysokiej jakości, godnym cytowania. Z kolei witryny z większą liczbą linków zwrotnych zwykle uzyskują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Podczas tworzenia linków należy pamiętać o kilku ważnych aspektach. Powinieneś wiedzieć, że wszystkie linki do stron www nie są sobie równe. Na przykład link z autorytatywnej strony internetowej, takiej jak Money, będzie miał większy wpływ na twoje rankingi niż link z małej lub nowo utworzonej witryny. Powinieneś skupić się tylko na zdobywaniu linków ze stron internetowych o wyższym autorytecie domeny niż Twoja strona z przyzwoitą liczbą linków zwrotnych.

Najlepsza strategia na SEO link building

cel

Pomożemy ustalić Twoje cele

Maksymalnie dostosujemy pozyskiwanie linków do celów marketingowych Twojej firmy.
miejsca

Odkryjemy odpowiednie miejsca

Znajdziemy miejsca, z których warto linkować, aby uzyskać maksymalną korzyść.
treści

Stworzymy najlepsze treści

Przygotujemy wysokiej jakości i angażujące treści, w których umieszczony zostanie link.

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz
eksperci

Divloy to ekspercka agencja link building, której możesz zaufać!

Robimy o wiele więcej niż tylko linkowanie zewnętrzne dla naszych klientów. Wiemy jak linkować stronę i gdzie linkować stronę, a także mamy świadomość że nie wszystkie linki przychodzące są jednakowa ważne.

Mamy opracowany wypróbowany i przetestowany proces na linkowanie, aby zapewnić, że linki zwrotne, które pozyskamy dla Twojej firmy, faktycznie pomogą Ci uzyskać odpowiedni zasięg, jednocześnie tworząc treści dopasowane do Twojej marki.

Nasze linkowanie stron stawia na jakość, a nie na ilość

W każdej z naszych oferowanych usług zdecydowanie stawiamy na jakość, a opinie naszych klientów to potwierdzają, bo wiemy gdzie linkować stronę, aby przynosiło to efekty. Nie inaczej jest, jeżeli chodzi o linkowanie zewnętrzne i wartościowe linki. Nasza strategia na pozyskiwanie linków, to nie tylko dbanie o wartościowe miejsca ich pozyskania.

Ważny jest również przekaz wokół linków, a my stworzymy dla Ciebie treści doskonałej jakości, które będą odzwierciedlać wartość Twojej marki uskuteczniając w ten sposób linkbuilding. Będą to treści, które zwiększą ruch, zwiększają świadomość na temat Twojej marki i ostatecznie będą cyklicznie poprawić Twoje rankingi!

jakość
potrzeby

W Divloy uzyskasz linkowanie stron idealne dla Twoich potrzeb

Jeśli ofert na pozyskiwanie linków, które oferują znane i największe agencje SEO na naszym rynku, a więc linkowania z marnej jakości stron typu zaplecza, które nie są odwiedzane przez użytkowników, a nawet nie są indeksowane przez wyszukiwarkę Google, to trafiłeś w złe miejsce.

My nie oferujemy usługi linkowanie SEO jednakowej dla wszystkich. Bez względu na branżę, w której działa Twoja firma, poświęcimy czas, aby zrozumieć Twoje cele biznesowe, zanim dostosujemy naszą strategię na zdobywanie linków do Twojej strony.

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Ile kosztuje linkbuilding w Divloy?

Każdy backlink, czyli link pozyskany do Twojej witryny będzie do niej odpowiednio dobrany. Musisz zatem wiedzieć, że koszty budowania linków różnią się w zależności od agencji, która je pozyskuje, a także różnych pakietów obsługi.

Niektóre agencje SEO pobierają stałą opłatę za liczbę pozyskanych linków. Inne mogą pobierać opłaty za typy linków. Wciąż niestety przykrą praktyką większości agencji SEO jest najpierw pozyskiwanie linków, a po zakończeniu współpracy ich usuwanie, czego zarówno nie pochwalamy jak i nie zdecydowanie nie praktykujemy. Aby uzyskać najlepsze wyobrażenie o tym, ile może kosztować link building, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo poprzez formularz na stronie.

koszt link building
co to linkowanie

Co to jest linkowanie i jak ono działa?

Zdobywanie linków SEO to proces, w którym agencja pozyskująca linki przychodzące prowadzi działania skłaniająca inne witryny do linkowania do Twojej witryny. Osadzając swoje linki w witrynach wysokiej jakości, możesz poprawić swoje SEO, poprawiając ranking swojej domeny, dlatego linkbuilding jest tak ważny.

Co linki przychodzące oznaczają dla wyszukiwarek internetowych?

Wyszukiwarki korzystają z linków po to, aby odkryć nowe strony internetowe oraz aby pomóc określić, jak dobrze strona powinna pozycjonować się w ich wynikach wyszukiwania, czyli w SERP-ach.

Im więcej wysokiej jakości witryn zawiera backlink do Twojej strony lub sklepu, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz mieć dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.

W Divloy jako eksperci realizujący linkowanie strony internetowej, możemy zapewnić, że otrzymasz wyłącznie wysokiej jakości link do strony.

wyszukiwarek internetowych

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz
zalety

Linkowanie zewnętrzne i jakie są jego zalety?

Budowanie linków to zdecydowanie długoterminowa strategia. Ma ona na celu zwiększenie ruchu w Twojej witrynie przy jednoczesnej poprawie rankingów, a wszystko to poprzez zdobywanie linków prowadzących do Twojej strony.

Pozyskiwanie znaczącej liczby linków z dobrych źródeł spowoduje, że ​​zwiększysz widoczność swojej marki. Oferujemy właśnie taką usługę SEO link building, której zdecydowanie możesz zaufać.

Jakie link do strony mogą być potrzebne?

Nakreślając swoją strategię pozyskiwania linków, musisz pomyśleć o rodzajach linków, które chcesz pozyskać.

  • Czy będą to linki do strony głównej Twojego serwisu?
  • Czy będą to linki do kategorii, a może stron produktów?
  • Czy będą to linki zawierające w sobie nazwę Twojej marki?
  • Czy będą to linki zawierające słowa kluczowe, na które chcesz się pozycjonować?
typy linków
strategia linkowania

Pozycjonowanie linkowanie, link sponsorowany, czyli spójna strategia na link building

Stworzenie spójnej strategii SEO uwzględniającej linkowanie podstron to podstawa w procesie pozycjonowania. Musisz pamiętać o dywersyfikacja metod i typów pozyskiwanych linków. W Divloy masz pewność, że dobrana strategia będzie skuteczna oraz wiemy jak bezpiecznie linkować stronę. Nie trać ani chwili i linkuj swój serwis właśnie z nami!

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Czego możesz się spodziewać wybierając pozyskiwane przez nas SEO linki pozycjonujące?

Zbudujemy strategię na linki przychodzące dopasowaną do Twojej strony lub sklepu. Dostosujemy ją do tego, co robią Twoi konkurenci z branży oraz adekwatnie do tego, w jakie inne działania SEO się angażujesz. Uwzględnimy także zachodzące zmiany algorytmiczne w wyszukiwarkach internetowych.

oczekiwania

Sprawdź opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Najczęściej zadawane pytania na temat link buildingu

Co to jest link i czym są linki przychodzące oraz wychodzące?

Istnieją 2 rodzaje linków: przychodzące i wychodzące. Linki wychodzące zaczynają się od Twojej witryny i prowadzą do zewnętrznej witryny, podczas gdy linki przychodzące lub zwrotne przychodzą z zewnętrznej witryny do Twojej. Linki zwrotne są jednym z głównych elementów skutecznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO).

W Divloy otrzymasz usługę link building dzięki której odniesiesz sukces.

W przeszłości pozyskałem złe link do strony. Czy pomożecie mi się ich pozbyć?

Niestety, ale wciąż bardzo często zadają nam to pytanie osoby, które zostały naciągnięte przez specjalizujących się w tym handlowców agencji SEO, zgadzając się na współpracę z tymi firmami. W efekcie osoby te skończyły z linkami, które w najlepszym wypadku nie działają w żaden sposób, a w najgorszym mogą naprawdę zaszkodzić witrynie.

Dobrą wiadomością jest to, że możemy Ci pomóc. Starannie wyselekcjonujemy złe linki prowadzące do Twojej witryny. Zadbamy o to, aby nie były one brane pod uwagę przez wyszukiwarki np. Google. Zastąpimy je również nowymi, wysokiej jakości linkami, które pozwolą Ci wrócić na wysokie pozycje i poprawią reputację Twojej marki.

Czy linkowanie jest ważne w 2023 roku?

Odpowiedź brzmi tak, linkowanie nadal jest bardzo ważne. Linkowanie zewnętrzne zawsze będzie ważnym aspektem działań SEO, więc dobrym pomysłem jest zatrudnienie ekspertów do linkbuilding, aby upewnić się, że masz tylko wysokiej jakości linki prowadzące do Twojej witryny.

Po jakim czasie linkowanie wpływa na stronę?

Większość ekspertów SEO zgadza się, że jeżeli do serwisu pozyskiwanie są solidne linki, to zaczniesz widzieć pierwsze efekty w ciągu 3 do 12 miesięcy. SEO link building to ważny czynnik rankingowy będący niebywałym atutem w budowaniu widoczności serwisu.

Linki wychodzące jak sprawdzić czy są warte pozyskania?

Nie wszystkie linki do stron www są traktowane jednakowo przez Google. Wysokiej jakości linki zwrotne są bardzo istotne dla użytkowników i mogą w naturalny sposób kierować odwiedzających do Twoich witryn z renomowanych źródeł.

Przez renomowane źródła ogólnie rozumiemy witryny o wysokim autorytecie domeny, którym ufają zarówno wyszukiwarki, jak i osoby wyszukujące w sieci. Podczas gdy Google nie bierze pod uwagę autorytetu domeny w rankingu, eksperci SEO spekulują, że takie linki przekazują największą wartość Twojej witrynie.

Niskiej jakości linki nie pomagają wyszukiwarkom określić autorytetu Twojej witryny i są dla niej szkodliwe. Dlatego za wszelką cenę unikaj takich linków. Google uważa te linki za spam internetowy stworzony w fałszywy sposób w celu manipulowania systemem.

Żadna strategia SEO nie jest kompletna bez budowania linków. Chociaż budowanie linków jest uznawane za jedną z najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych taktyk SEO, może pomóc Twojej witrynie w znacznie wyższej pozycji, zwiększyć ruch i rozwinąć działalność.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatną wycenę

Sięgnij po zupełnie darmową wycenę usługi link building. Zapoznamy się z Twoim biznesem oraz oczekiwaniami i przygotujemy indywidualną ofertę.

Na przesłane zapytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.