Kampanie FB Ads

Wykorzystaj nasze spersonalizowane kampanie na FB Ads i dotrzyj do użytkowników w mediach społecznościowych, które są idealnie dopasowane do Twoich celów. Tworzymy angażujące reklamy na Facebooku i Instagramie, które dzięki naszym wypróbowanym technikom zgromadzą potencjalnych klientów dla Twojej firmy. Lubimy marketing na Facebooku i spędzamy mnóstwo czasu, pomagając klientom takim jak Ty w maksymalizacji ich zysków. Pomożemy Ci w zdobyciu większej liczby potencjalnych klientów, zwiększaniu Twojej sprzedaży, uzyskaniu większej liczby instalacji aplikacji albo zwyczajnie w zwiększaniu liczby obserwujących profil Twojej firmy. Mamy duże doświadczenie i jesteśmy jedną ze skuteczniejszych firm, oferujących kampanie reklamowa na FB Ads. Nie traćmy czasu i zaczynajmy!
Zamów darmową wycenę!
Facebook Ads

Skuteczna promocja firmy to kampanie na FB Ads

W Divloy specjalizujemy się w usługach realizowania reklam na Facebooku zarówno dla małych jak i dużych firm. Skonfigurujemy Twoje skuteczne kampanie Facebook Ads od A do Z i będziemy nimi skutecznie zarządzać, stale upewniając się, że Twoje pieniądze są wydawane mądrze, generując przy tym jak najwięcej potencjalnych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym jak działają kampanie na Facebooku, możemy również przeanalizować i ocenić jak obecnie wygląda Twoja reklama na Facebooku, aby sprawdzić, czy są obszary wymagające poprawy.

Reklamy na Facebooku w Divloy

Reklamy na Facebooku przyciągają uwagę klientów i zachęcają do działania

Użytkownicy oczekują angażujących reklam zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. Formaty reklam Facebooka są stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, zapewniając konsumentom bezproblemowe korzystanie z najczęściej używanych aplikacji, takich jak Facebooka, Instagrama i Messengera.

Wykorzystując do promowania swojej marki platformę Facebook menedżer reklam, nie ważne czy jest to karuzela Facebook, banner na FB Ads, reklamy w Messengerze czy katalog produktów Facebook, reklama Facebook musi być szyta na miarę, aby mogła przynieść konwersję. Doskonale wiemy jak powinna być zbudowana kampania na Facebooku krok po kroku, dlatego jesteśmy tak skuteczni.

Zwrot z nakładów na reklamę Facebook powyżej 4200%

ROAS, czyli zwrot inwestycji w reklamę na Facebooku jest to różnica pomiędzy kwotą, jaka została zainwestowana i wydana, a pieniędzmi, które zostały zarobione dzięki reklamie. Bazowanie na zwrocie z inwestycji w reklamę pomaga skutecznie oszacować, czy wydatki reklamowe osiągają założone wartości, pozwalając jednocześnie na ich efektywną optymalizację. Z punktu widzenia biznesu ROAS jest w zasadzie najważniejszym wskaźnikiem mówiącym o tym, jak firma inwestuje w reklamę.

W ramach współpracy z Divloy przy realizacji reklamy na Facebooku możesz oczekiwać uzyskania zwrotu z inwestycji nawet w wysokości 4200%!

reklama na Facebooku wyniki

Reklamy Facebook Ads w Divloy i ich ogromny potencjał

Zastanawiasz się Facebook Ads co to jest? Czym jest Facebook menadżer reklam? Odpowiemy Ci od razu. To stale rozwijająca się platforma reklamowa z coraz to nowszymi funkcjami i technikami znajdowania nowych potencjalnych klientów. Niektóre opcje kierowania są bardziej odpowiednie od innych i wszystko jest uzależnione od wybranego celu.

Jako wyspecjalizowana firma od realizowania kampanii Facebook Ads pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać reklamy na Facebooku. Poznaj możliwości promowania swojego biznesu na platformie FB Ads.

kobieta w biurze
marka firmy

Rozpoznawalność marki

Sposób na zwiększenie popularności Twojej marki
urządzenie mobilne

Instalacje aplikacji mobilnej

Zwiększanie liczby instalacji Twojej aplikacji mobilnej
klienci

Pozyskiwanie kontaktów

Umożliwienie osobom kontaktu z Twoją firmą
remarketing

Remarketing

Nawiązanie kontaktu z osobami, które już weszły w interakcję
zasięg

Zasięg

Reklamowanie się możliwie jak największej liczbie odbiorców
ruch

Ruch

Zwiększenie ilości osób odwiedzających Twoją witrynę internetową
aktywność

Aktywność

Sposób na zmobilizowanie użytkowników do podejmowania akcji
konwersja

Konwersje

Przekonanie odbiorców do wykonania konkretnego działania w Twojej aplikacji lub witrynie
produkt

Sprzedaż z katalogu

Zainteresowanie potencjalnych klientów Twoją ofertą produktów

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Dlaczego potrzebujesz reklamy na Facebooku, którą oferujemy?

Jesteśmy firmą, która wykorzystując Manager Reklam Facebook oferuje pełen zakres usług, zapewniając znacznie wyższy zwrot z inwestycji, niż znane agencje naszego rynku, z niejasnymi kwalifikacjami do wykonania pracy, bazujące wyłącznie na tym, że są "kojarzone". Menadżer reklam FB Ads i nasza usługa to strzał w dziesiątkę.

Wielu właścicieli firm marnuje co roku mnóstwo pieniędzy na reklamę i kampanie na Facebooku, ponieważ zamiast zwracać się do wykwalifikowanych specjalistów, próbuje polegać na usługach niedoświadczonych i słabo wykwalifikowanych praktykantów i stażystów, których właśnie takie agencje zatrudniają nawet o tym nie wiedząc. Na poparcie naszej wieloletniej wiedzy możesz rzucić okiem na nasz jeden z wielu eksperckich artykułów, a dokładnie reklama na FB krok po kroku, gdzie odpowiadamy jak zrobić reklamę na Facebooku. Wstrzymaj się z tym jednak na moment i zobacz poniżej, co oferuje swoim klientom marka Divloy i czym jest reklama na Facebook.

zwrot z inwestycji z reklam FB
zaangażowanie w projekt Facebook

Kampania na Facebooku to większe zaangażowanie

Nasza skuteczna reklama na FB Ads zapewnia zaangażowanie odbiorców za pomocą przyjaznych dla użytkownika treści i materiałów graficznych lub wideo.

Reklama firmy na Facebooku to większa sprzedaż

Kampanie reklamowe na Facebooku to szansa na generowania leadów oraz zwiększenie sprzedaż Twoich produktów i usług.

Kampania reklamowa na FB to szybkie efekty

Nasza kampania reklamowa na Facebooku sprawi, że Twoja firma będzie widoczna w sieci w ciągu kilku dni, a nie miesięcy.

Kampania reklamowa Facebook to precyzyjne kierowanie

Zaprezentujemy Twoje reklamy Facebook dla ponad 3 miliardów aktywnych użytkowników, abyś miał pewność, że Twoi odbiorcy są wśród nich. Kampanie na FB mają niesamowicie zaawansowane opcje targetowania. Skierujemy reklamy na idealnie dopasowane grupy odbiorców według lokalizacji, wieku, płci, dochodów i zainteresowań.

Kampania na Facebooku to większa rozpoznawalność

Zbudujemy świadomość Twojej marki, jej wiarygodność i zaufanie w oczach potencjalnych klientów.

budowanie marki na Facebooku
ROI FB

ROI

Nasza kampania Facebook Ads zapewnia jeden z najwyższych zwrotów z inwestycji spośród wszystkich dostępnych kanałów marketingowych.

Długi czas na platformie

Użytkownicy spędzają o wiele więcej czasu na Facebooku niż na jakiejkolwiek innej platformie społecznościowej, a my wiemy jak to przełożyć na Twoje korzyści.

Wiele typów reklam

FB Ads to platforma, która daje ogromne możliwości na niesamowicie intuicyjne tworzenie atrakcyjnych reklam, które dla Ciebie stworzymy. Karuzela na FB, reklama z wykorzystaniem video czy katalog produktów to jedne w z wielu przykładów możliwości reklamowych.

Remarketing na Facebooku

Remarketing na Facebooku jest rozwinięty niemalże do perfekcji i pozwala kierować reklamy do osób, który już w jakiś sposób Cię poznały. Zrealizujemy dla Ciebie skuteczne kampanie remarketingowe.

remarketing reklam Facebook

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Korzyści ze współpracy z nami przy reklamach na Facebooku

Realizując skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i wykorzystując różne rodzaje reklam na Facebooku umożliwiamy naszym klientom osiągnięcie celów i budowanie ich marki na platformie Facebook. Pozwala to użytkownikom szybciej poznać taką firmę, a firmom taka jak Twoja, konkurować w bardziej efektywnym tempie.

Dzięki temu nasi klienci mogą wyróżniać się na tle swojej konkurencji. Bardzo często właśnie taka forma reklamy Facebook ma kluczowe znaczenie dla danego biznesu, ponieważ zapewnia, że firma reklamuje się na tym samym rynku lub na dodatkowych rynkach, z których korzystają ich konkurenci. Oznacza to, że dzięki nam możesz zdecydowanie wyróżnić się na tym polu.

ludzie w biurze
tworzenie reklam na Facebooku

Tworzenie reklam na potrzeby kampanii Facebook

Z nami masz pewność, że wykorzystamy wszystkie dostępne i najlepsze dla Ciebie formaty reklamowe Facebook. Napiszemy atrakcyjne i przyciągające uwagę reklamy tekstowe wykorzystując najwyższej jakości przekazy zaprojektowane tak, aby dotrzeć do użytkownika Facebooka, który będzie przewijał swoją tablicę. Będziesz miał możliwość przejrzenia i zatwierdzenia wszystkich treści przed ich opublikowaniem na Facebooku, więc nie będziesz musiał się martwić reklamami, które Twoim zdaniem nie reprezentują właściwie Twojej firmy.

Kampania reklamowa Facebook i raportowanie danych

Otrzymasz od nas dostęp do szczegółowego raportu, gdzie zaprezentowane zostaną realizowane kampanie Facebook Ads i który przedstawi wyniki obranej strategii.

Będziesz mieć możliwość konsultacji z nami tematu jak wyglądają Twoje kampanie Facebook Ads, w zależności od potrzeb, aby upewnić się, że praca, którą dla Ciebie wykonujemy, jest zgodna z Twoimi potrzebami.

Analityka i raportowanie
Optymalizacja reklam Facebook

Optymalizacja kampanii reklamowych Facebook Ads

Wykorzystując menedżer reklam Facebook, możesz mieć pewność, że realizowana przez nas kampania reklamowa na FB będzie miała cykliczne przeprowadzane optymalizacje reklam.

Będziemy bacznie obserwować reklamy pod kątem wydajności, aby zapewnić podstawę do optymalizacji.

Monitorowanie kampanii Facebook Ads

Jedną z głównych zalet współpracy z nami jest ciągłe monitorowanie kampanii, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje reklamy nie będą zawierały błędów i osiąganą najwyższą możliwą wydajność, jednocześnie uważnie kontrolując określony budżet reklamowy.

Monitorowanie reklam Facebook

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Remarketing Facebook, piksel i możliwości reklamowe

Remarketing dynamiczny na Facebooku

Remarketing dynamiczny na Facebooku, czy ten nieco bardziej tradycyjny mają zdecydowanie ogromny wpływ na biznes i jego promocję. Umożliwia on zapewnianie natychmiastowych rezultatów i klient, który już odwiedził Twoją witrynę internetową lub wszedł w jakikolwiek sposób w interakcję z Twoją reklamą, daje o 70% większą szansę na konwersję i zakup. Te wartości są ogromne!

To wszystko ze względu na możliwości piksela Facebooka, gdyż instalując go w witrynie lub aplikacji, możemy posłużyć się nim na wiele sposobów. Pamiętaj, że w ramach współpracy możemy skonfigurować Twój piksel Facebooka, niestandardowych odbiorców, reklamy i wszystko, czego potrzebujesz.

Możemy kierować reklamy na osoby, które odwiedziły Twoją witrynę w ciągu ostatnich 180 dni. Jest to fantastyczne rozwiązanie, jeśli chcesz ponownie zaangażować osoby, które mogły o Tobie zapomnieć lub przypomnieć niedawnym użytkownikom witryny o produktach, które oglądali, a których jeszcze nie kupili.

Jesteśmy w stanie śledzić aktywność w Twojej witrynie od momentu dodania produktu do koszyka lub wpisania się użytkownika do Twojej listy e-mailowej. Możemy śledzić wszystkie aspekty Twojej witryny, a następnie wykorzystać to w naszych kampaniach tak, aby kampania reklamowa Facebook była jak najlepsza i mogła zwiększyć sprzedaż i liczbę konwersji.

odbiorcy na Facebooku

Dlaczego warto wybrać Divloy do reklam na Facebooku?

relacje z klientami

Dostępność

Jesteśmy dostępni i otwarci na kontakt naszych aktualnych i przyszłych klientów, więc łatwo możesz uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Koncentracja na kliencie

Pracujemy dla Ciebie, mamy innowacyjne, unikalne podejście do każdego klienta, z którym współpracujemy i do każdej strategii, którą wdrażamy.

Sprawdzony proces

Używamy sprawdzonego, kompleksowego procesu, zapewniając, że Twoja kampania reklamowa na Facebooku będzie odpowiednio skonfigurowana i prowadzona.

Transparentność prac

W przeciwieństwie do zwykłych agencji, które obsługują konta reklamowe Facebook swoich klientów, my i nasze prace w ramach oferty kampania reklamowa Facebook, nie stanowią żadnej tajemnicy, a wręcz przeciwnie. Dostarczamy szczegółowe raporty o tym, co robimy i dlaczego akurat to robimy oraz o uzyskiwanych wynikach.

Niedrogie i skuteczne kampanie na FB

Zadając sobie pytanie kampania na Facebooku ile kosztuje albo reklama na Facebooku ile kosztuje, musisz wiedzieć, że nasze usługi są niedrogie. Koszt kampanii reklamowej na Facebooku, którą realizujemy jest niewysoki i pozwalający nawet najmniejszym firmom odnieść sukces i zwiększyć sprzedaż. Doskonale wiemy jak korzystać z reklam na Facebooku z ograniczonym budżetem, dlatego możesz być spokojny o ich skuteczność.

przejrzystość prac

Sprawdź opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Najczęściej zadawane pytania na temat reklamy na Facebooku

Reklama Facebook cennik, czyli jakie opłaty pobierają agencje reklamowe na Facebooku?

Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje reklama na Facebooku, to musisz wiedzieć, że koszt wynajęcia agencji reklamowej na Facebooku zależy od wielu czynników. Najpierw musisz oszacować, co chcesz, aby firma zrobiła dla Ciebie. Może to obejmować po prostu zaprojektowanie kilku reklam, a innym zbudowanie planu, stworzenie strategii i zarządzanie całym procesem. Im więcej oczekujesz, tym więcej zapłacisz za usługi.

Nie ma idealnego sposobu na oszacowanie, ile prowizji pobierają agencje reklamowe Facebooka, ponieważ zależy to od zbyt wielu czynników. Możesz poprosić o konsultację, przedstawić swoje potrzeby i pomysły, a w konsekwencji poznać dostępne możliwości i to ile kosztuje promocja na FB.

Dlaczego reklama firmy na Facebooku jest tak ważna?

Facebook jest obecnie jednym z najważniejszych serwisów społecznościowych, więc to doskonałe miejsce na to, aby się reklamować. Reklamy na Facebooku to niezbędna inwestycja dla każdej firmy, która ma swoich potencjalnych klientów właśnie w tym serwisie.

Platforma zdecydowanie dominuje na rynku serwisów społecznościowych i jest większa niż Twitter, Instagram czy Snapchat. Jeśli nie reklamujesz się w Facebook Ads, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoi konkurenci to robią i zgarniają Twoich potencjalnych klientów. Reklamy na Facebooku są niesamowicie cenne, gdyż zapewniają bezpośredni i całkiem niedrogi sposób dotarcia do klientów.

Ile kosztuje reklama na FB?

Usługi agencji reklamowej Facebook mogą się zmieniać w zależności od tego jaki cel zostanie postawiony. Reklama firmy na FB to świetna okazja do promocji marki, a w ramach współpracy oferujemy naszym klientom wiele kluczowych usług i chociaż promowanie się za pomocą Facebook Ads jest świetnym rozwiązaniem, to wiele firm martwi się tym jak wygląda koszt reklamy na FB. Czy są one niedrogie i czy zmieszczą się w ich budżecie reklamowym?

Jednym z częstszych pytań, o którym trzeba z pewnością wspomnieć jest powtarzające się zapytanie reklama na Facebooku cena. Koszty reklamy na Facebooku są bardzo zróżnicowane, ale bez wątpienia doskonałą rzeczą jest to, że możesz je wyświetlać przy dowolnym ustawionym budżecie. Jeśli chcesz wydać tylko parę złotych dziennie to jasne, że możesz to zrobić, ale musisz pamiętać, że Twoja konkurencja może inwestować znacznie więcej. Miej również na uwadze, że zasięg i częstotliwość wyświetlania reklam idą w parze z budżetem.

Ogólnie rzecz biorąc, cena reklamy na Facebooku różni się w zależności od branży w jakiej działasz i zależy od tego, jak dobrze przygotowana jest Twoja reklama FB i jaki jest Twój cel. Śmiało, więc można stwierdzić, że koszt reklamy na Facebooku jest bardzo elastyczny.

Dlaczego powinienem używać reklam na Facebooku?

Reklamy na Facebooku są przyjazne w konfiguracji i mogą dotrzeć do klientów na wczesnym etapie procesu zakupu, i powoduje to natychmiastowy napływ ruchu do Twojej witryny.

Facebook pixel, co to jest?

Piksel Facebooka to nieoceniony kod (narzędzie) stworzone przez Facebooka do śledzenia przeróżnych zdarzeń. Instalując go w serwisie mamy możliwość monitorowania użytkowników odwiedzających Twoją witrynę i wykorzystania tych danych do śledzenia konwersji z kampanii na Facebooku. Dysponowanie tymi informacjami zdecydowanie pomaga nam kierować reklamy do odpowiednich odbiorców i prowadzić każdego typu Facebook remarketing. Jest to niesamowicie przydatne rozwiązanie, ponieważ wiemy, jacy użytkownicy są zainteresowani Twoją ofertą, a w konsekwencji możemy prezentować konkretne produkty konkretnym grupom klientów.

Co to jest Facebook Lead Ads?

Kampania Facebook Lead Ads jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na generowania leadów. Taka forma promowania się pozwala zatrzymać użytkownika na Facebooku, jednocześnie uzyskując istotne informacje, takie jak jego imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Możemy również kwalifikować potencjalnych klientów za pomocą niestandardowych pytań i jest to doskonałe rozwiązanie dla firm usługowych, które chcą uzyskać więcej informacji o potencjalnych klientach, zanim odbiorą maila lub telefon i porozmawiają z nimi. Pomożemy Ci stworzyć kampanię FB generującą leady, która ma docierać do ludzi we właściwym czasie na każdym urządzeniu.

Co to jest Dynamic Product Ads?

Dynamiczne reklamy produktów to jeden z najpotężniejszych sposobów na zwiększania przychodów i uzyskanie zwrotu z inwestycji w reklamę. W przypadku takiej kampanii możemy spersonalizować reklamy na Facebooku i przypominać użytkownikom o przedmiotach, które oglądali, ale których jeszcze nie kupili.

Możemy również prezentować klientom, którzy już kupili Twój produkt inne produkty, podobne do tych, które już nabyli.

Co to jest Facebook Messenger Ads?

Z ponad miliardem aktywnych użytkowników każdego miesiąca, komunikator Facebook Messenger jest integralną częścią platformy Facebook. Reklama firmy na FB wykorzystująca Messengera pomaga tworzyć i kierować reklamy na grupy odbiorców, który go używają.

Taka forma reklamy sprawdza się bardzo dobrze i oferuje spersonalizowane formy przekazu reklamowego.

Jaki jest budżet reklamy na Facebooku?

Budżet reklamy na Facebooku trzeba ustalić już na samym początku rozpoczęcia promocji firmy na tej platformie. Musisz pamiętać, że średnio w miesiącu mamy 30,4 dni. Dzieląc miesięczny budżet reklamowy Facebooka, przykładowo w kwocie 1000 zł, otrzymujesz nie więcej niż 32 zł każdego dnia. Trzeba do tego dodać, jeżeli konkurencji w Twojej branży jest duża i istnieje od dawna to stawki za kliknięcie reklamy są wysokie . Startowanie z niskim budżetem i takie podejście to zbyt częsty błąd reklamowania się na Facebooku.

Jeśli koszt reklamy na FB, a dokładniej koszt kliknięcia reklamy będzie w okolicach 2 zł, to uzyskasz jedynie 16 kliknięć jednego dnia. Przyjmując pozytywny scenariusz, a więc współczynnik konwersji na poziomie 10%, dziennie możliwe że uzyskasz maksymalnie wyłącznie 2 konwersje, a dokładniej licząc 1,6 konwersji.

Jaki jest koszt reklamy na Instagramie?

Jeżeli chcesz wiedzieć jaki jest koszt kampanii reklamowej na platformie Instagram, to analogicznie jak w przypadku kampanii Facebook Ads dobrze jest posiadać samodzielnie wcześniej określony budżet. Nie istnieje żaden stały, a tym bardziej oficjalny cennik ze względu na kliknięcia czy osiągane konwersje i wszystko zależy od branży, której oferta jest promowana oraz od typów reklam. Założyć można jednak koszt jednego kliknięcia od 60 groszy do 10 złotych, a dokładnie wpływają na to ściśle określone czynniki.

Prowadzę już kampanię, czy jest ona skuteczna?

Wielu właścicieli firm, którzy prowadzą kampanie reklamowe na platformie Facebook Ads, zastanawia się nad ich skutecznością oraz możliwościami optymalizacyjnymi, aby uzyskać jak największy zwrot z inwestycji. Wykonując audyt Facebook Ads można dowiedzieć się wiele o aktualnym stanie realizowanych kampanii reklamowych, a także o skutecznych sposobach na ich optymalizację, aby inwestycja była jak najbardziej opłacalna dla prowadzonego biznesu.

Czy muszę mieć stronę na Facebooku, aby korzystać z FB Ads?

Nie musisz mieć strony na Facebooku, aby korzystać z Facebook Ads. Zachęcamy jednak do posiadania takiej strony, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej korzyści z Facebook Ads.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatną wycenę

Sięgnij po zupełnie darmową wycenę usługi Facebook Ads. Zapoznamy się z Twoim biznesem oraz oczekiwaniami i przygotujemy indywidualną ofertę.

Na przesłane zapytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.