Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pomagamy sklepom internetowym w zwiększaniu ruchu i przychodów z organicznych wyników wyszukiwania. Jeśli chcesz odnieść sukces w cyfrowym świecie, konieczne jest stosowanie wysokiej jakości rozwiązań, a które my właśnie Ci oferujemy. Z przyjemnością realizujemy pozycjonowanie sklepów internetowych, które chcą się rozwijać. Opowiedz nam o swoich celach, a my powiemy Ci, jak je wspólnie osiągnąć i razem rozpoczniemy projekt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. Wejdź na rynek i zwiększ swoje przychody dzięki naszym rozwiązaniom dla handlu elektronicznego. Zostań partnerem Divloy i pozwól nam przenieść Twój sklep internetowy na nowy, wyższy poziom!
Zacznijmy współpracę!
Pozycjonowanie Sklepów Oferta

Doskonała znajomość pozycjonowania sklepów online

Z każdym kolejnym rokiem zaciera się granica między handlem tradycyjnym, a cyfrowym. Statystyki pokazują, że 63 procent okazji do zakupów rozpoczyna się online. Oznacza to, że bez względu na to, gdzie klienci dokonują ostatecznego zakupu, online lub w sklepie stacjonarnym, ich doświadczenie online jest czynnikiem decydującym o tym, czy wybiorą właśnie Twoją markę.

Z biegiem lat zakupy online znacząco zmieniły globalny rynek i nadal go zmieniają. Spowodowało to zamknięcie wielu tradycyjnych sklepów dla detalistów. Jeśli aktualne tempo się utrzyma, a wszystko na to wskazuje, można spodziewać się, może nie upadku podmiejskich centrów handlowych jako głównych miejsc zakupów, ale na pewno zmniejszenia ich udziału w rynku.

Musisz wiedzieć, że znamy struktury popularnych platform sklepów internetowych oraz ich mocne i słabe strony. Łącząc wiedzę techniczną z naszymi sprawdzonymi strategiami na pozycjonowanie sklepów, dostarczamy dochodowe projekty dla naszych klientów, osiągając konkurencyjne wyniki. Potrafimy znaleźć zdrową równowagę między optymalizacją sklepu, a aspektami jego funkcjonalności i estetyki.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Kompleksowa obsługa pozycjonowania sklepów

Chcemy, aby Twoi potencjalni klienci mogli za każdym razem znaleźć Twoje produkty i usługi. Pozwól klientom docelowym cieszyć się wygodą zakupów przez cały czas z dowolnego miejsca na świecie. Nasze eksperckie podejście ma na celu pomóc Twojej marce przebić się w rankingu widoczności, zwiększyć zasięg rynkowy, zdominować konkurencję i przekształcić więcej potencjalnych klientów w klientów końcowych. Współpracuj z nami, a dzięki temu będziesz miał wyłącznie same korzyści.

współpraca

Partnerskie podejście do współpracy

doświadczenie

Optymalizacja witryn eCommerce

raporty

Raporty aktualne każdego dnia

klient

100% koncentracja na Twoim projekcie

wideokonferencje

Wspólne wideokonferencje

analiza danych

Procesy oparte na danych

Skutecznie identyfikujemy i rozwiązujemy problemy

Błędy 404, przekierowania 302 oraz zduplikowane treści należą do najczęstszych problemów występujących w witrynach typu e commerce. Odnajdziemy wszystkie błędy, a później skutecznie je wyeliminujemy. Zoptymalizujemy Twój sklep oraz przedstawimy strategię, której nie da się pokonać. Zrealizujemy analizę ruchu i określimy, które podstrony w obrębie Twojego sklepu są najpopularniejsze, a później nadamy tym podstronom odpowiednio wysoki priorytet. Sprawdzimy opisy meta serwisu oraz upewnimy się, że wszystkie pasują, a jeśli nie, zaprezentujemy wytyczne do przeprowadzenia niezbędnych zmian.

Badania użytkowników

Dokładnie przeanalizujemy użytkowników, chcąc zrozumieć, w jaki sposób korzystają z wyszukiwarek, aby Cię odnaleźć w sieci. Zoptymalizujemy Twoją witrynę w oparciu o rzeczywiste potrzeby Twoich klientów, stawiając nie tylko na potrzeby wynikające z pozycjonowania, ale również na funkcjonalność i estetykę Twojej witryny.

Badanie konkurencji

Poświęcimy wiele godzin na badanie konkurentów poznając czynniki, które sprawiają, że odnoszą sukcesy. Dzięki temu dowiemy się, co musimy zrobić, aby ich pokonać. Sprawimy, że będziesz przed nimi, gdy użytkownicy będą szukać tego, co oferujesz. Zwiększymy ruch Twojej witryny,  a Ty zwiększysz swoją sprzedaż.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Koszty i zyski z pozycjonowania sklepu internetowego

Idealnie pasujemy do Twojego projektu

Dopasowanie do Klienta

Nieustannie doskonalimy nasze rzemiosło, co oznacza po prostu, że przy współpracy z nami, zawsze będziesz uzyskiwać coraz to lepsze wyniki! Naszą pasją jest nieustanna znajomość zmieniających się trendów. Innowacje, są nieodłączną częścią naszego modelu biznesowego. Gwarantujemy skuteczne wyszukiwanie Twojego sklepu. Zbudujemy zaufanie do niego, a także zwiększamy liczbę konwersji. Współpraca z nami to dla Ciebie:

  • Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego
  • Większa widoczność i wyższe rankingi w wyszukiwarkach takich jak na przykład Google
  • Zwiększony ruch i ilość potencjalnych klientów
  • Zwiększony zwrot z inwestycji

Sprawdź zweryfikowane opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

greenlab logomalve logokorona nieruchomosci logomedfuture logo
top brand logoelajo logomont-brand-logopharmashop24-logo
ekiddo-logokancelaria-mediacyjna-logodla-smaku-logokurpiasz-logo

Jak możemy pomóc?

Sięgnij po bezpłatną konsultację lub wycenę pozycjonowania Twojego sklepu internetowego.