Pozycjonowanie Stron Internetowych

Jeśli szukasz firmy, która realizuje skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i przeniesie Cię na nowy, wyższy poziom, nie szukaj dalej. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Tworzymy i wdrażamy skuteczne pozycjonowanie stron www dla klientów oczekujących realnych wyników. Pomożemy wzmocnić ruch w Twoim serwisie i jego widoczność w wynikach organicznych, który przekształci się w solidne leady i zwiększenie Twoich przychodów. Wyprzedź konkurencję i zacznij zarabiać coraz więcej dzięki współpracy z marką Divloy!
Zacznijmy współpracę!
Pozycjonowanie Stron Oferta

Pozycjonowanie lokalne, ogólnokrajowe i zagraniczne

Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa lokalnie, ogólnokrajowo czy też świadczysz usługi za granicą, oferujemy szeroki zakres działań do uzyskania najlepszych wyników. Nasz efektywny i ekspercki proces, którym jest pozycjonowanie strony w internecie okazał się skuteczny dla małych, średnich i dużych firm. Koncentrujemy się na działaniach o dużej wartości dla klienta, a nie na przestarzałych i nieskutecznych procesach. Stale ulepszamy pozycjonowanie stron internetowych w Google naszych klientów, dążąc do generowanie kwalifikowanego ruchu w witrynie oraz pozyskiwaniu potencjalnych klientów.

To właśnie sprawia, że jesteśmy firmą, której usługa pozycjonowania jest tak skuteczna. Musisz wiedzieć, że bez względu na to, jakie rynki obsługujesz, jesteśmy w stanie zaoferować wiele technik na skuteczne pozycjonowanie strony internetowej, które zapewnią przewagę nad konkurencją. Obejmują one między innymi analizę słów kluczowych, audyt, optymalizację, analizę ruchu oraz budowanie linków. Działania te możemy podzielić na dwie grupy On-Site i Off-Site.

Techniki skutecznego pozycjonowanie strony internetowej

działania on site

Działania On-Site

Pozycjonowanie to proces ciągły i długotrwały, który składa się z prac on-site, takich jak na przykład audyt i optymalizacja serwisu oraz rozwijanie treści w nim zawartych.
linkowanie

Działania Off-Site

Drugim elementem składowym procesu pozycjonowania są prace z kategorii off-site, gdzie można wyróżnić budowanie profilu linków prowadzących do strony.

Działania On-Site

Optymalizacje pod kątem wyszukiwarek na stronie to zmiany, które można wprowadzić bezpośrednio w witrynie i które są pod naszą kontrolą. Obejmują one przede wszystkim elementy technicznego SEO, między innymi takie jak:

 • optymalizacja treści i danych meta
 • możliwość indeksowania Twojej domeny
 • poprawna implementacja targetowania międzynarodowego hreflang
 • optymalizacja szybkości strony
 • korekta błędów 404
 • optymalizacja przekierowań 301
 • optymalizacja map witryn XML i HTML
 • praca nad strukturą adresów URL
 • edycja zduplikowanej treści
 • i wiele więcej

Optymalizacja treści na stronie

Drugą stroną medalu dla SEO na stronie jest treść. Duża część tego, na czym polega działalność SEO, to badanie, tworzenie i optymalizacja treści. Wiele osób w branży argumentuje, że mniej uwagi poświęca się słowom kluczowym. Jeśli jednak nie ma adresu URL lub strony docelowej zoptymalizowanej pod kątem konkretnego słowa kluczowego (lub zestawu słów kluczowych), nie ma prawie żadnej szansy na wygenerowanie organicznego ruchu.

Kiedy opracowujemy treści, aby osiągnąć sukces w dłuższej perspektywie, patrzymy na całą domenę (tak jak robi to Google). Google jest wystarczająco zaawansowane, aby zrozumieć, czy strona docelowa jest bezpośrednio związana z tematami/tematami, które są objęte całą domeną. Nasza agencja od pozycjonowania strony w Google ma najlepszych ekspertów, którzy znajdują równowagę między optymalizacją treści, a doświadczeniem użytkownika.

Działania Off-Site

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek poza witryną ma związek z tym, jak wiarygodna jest domena. Z uproszczonego punktu widzenia autorytet domeny zwiększa się dzięki linkom do strony internetowej. Jednak nie zależy to tylko od liczby posiadanych linków. Warto pomyśleć o tym jak o podziale na 3 elementy:

 1. Liczba połączeń domen z naszą domeną.
 2. Siła lub zaufanie tych połączonych domen z naszą domeną.
 3. Jak dobre są te domeny połączone z naszą domeną.

Usługi budowania linków, które działają!

Aby zwiększyć autorytet witryny, zapewniamy usługi budowania linków, które przekierowują odpowiednie, wysokiej jakości linki do Twojej domeny. Zapytasz, jak można to osiągnąć?

Łączymy elementy content marketingu, aby zwiększać pozyskiwanie linków. Wierzymy, że podstawą podejścia do SEO poza witryną jest tworzenie treści wysokiej jakości w połączeniu z silną strategią.

W Divloy podstawowym podejściem do pozyskiwania linków jest ich jakość, a nie ilość. Takie podejście do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek poza witryną umożliwia nam prowadzenie niezwykle wiarygodnych i trafnych linków zwrotnych zgodnie z wytycznymi Google dla webmasterów. Jesteśmy firmą typu WhiteHat SEO, co oznacza, że ​​wszystkie nasze techniki budowania linków będą miały trwały wpływ bez względu na to, ile zmian w algorytmie Google na przestrzeni czasu.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Analiza i dobór słów kluczowych do pozycjonowania strony firmowej

Badanie słów kluczowych to proces ciągły, zwłaszcza że potrzeby konsumentów zmieniają się i ewoluują w czasie, a nadążanie za rosnącym rynkiem ma kluczowe znaczenie. W miarę jak Twoja marka będzie budowała swoją wartość i rozpoznawalność, nieustanne bycie świadomym nowych słów kluczowych zapewnia długowieczność Twojego sukcesu. W Divloy pracę nad projektem SEO zaczynamy od analizy ruchu w Twojej witrynie i jej rankingu w Google. Jeśli podczas analizy stwierdzimy, że Twoja strona internetowa zajmuje dobrą pozycję w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google dla konkretnego słowa kluczowego, porównamy je z miesięcznym ruchem wyszukiwania.

Chcesz mieć zarówno korzystny ranking, jak i słowa kluczowe generujące duży ruch, ponieważ oznacza to, że frazy kluczowe generują ruch i przyciągają sporą liczbę użytkowników. Dlatego podamy dane rankingowe dla każdego słowa kluczowego Twojej witryny i jego miesięczny współczynnik ruchu wraz z naszymi zaleceniami dotyczącymi modyfikowania, ulepszania lub zastępowania każdego słowa kluczowego. Ostatecznie naszym celem jest zwiększenie wartości, jaką każde słowo kluczowe dodaje do Twojej witryny.

Co nas wyróżnia na rynku pozycjonowania stron?

Bezpieczne i efektywne usługi pozycjonowania

Marka Divloy opiera się na doświadczeniu zdobywanym od 2010 roku w branży pozycjonowania w sieci, branży dynamicznie zmieniającej się, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Nie da się ukryć, że kiedyś świat internetu był zupełnie inny. Mniej osób korzystało z sieci, a zdecydowanie mniej używało do tego smartfonów. W trackie wielu lat widzieliśmy wzloty i upadki firm, drastyczne zmiany w wynikach wyszukiwania, aktualizacje algorytmów, zmiany upodobań użytkowników, trendy i niepowodzenia oraz przełomowe momenty w branży, którą jest pozycjonowanie organiczne.

Znamy wiele przykładów, kiedy firmy próbują zarządzać pozycjonowaniem we własnym zakresie lub decydują się na współpracę z największymi i najbardziej znanymi agencjami, narażając się na duże ryzyko stosowania przestarzałych technik, marnując cenny czas i swoje pieniądze.

Aby wyprzedzić konkurencję w niezwykle konkurencyjnym świecie marketingu internetowego, potrzebujesz realizowania usługi pozycjonowania, która przechytrzy i wyprzedzi konkurencję. Znamy skuteczne strategie i kroki pozwalająca na odniesienie sukcesu. Wiemy, jak prognozować i planować z wyprzedzeniem, dlatego możesz nam zaufać.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Konkurencyjne ceny pozycjonowania stron internetowych

Każda duża agencja, która oferuje pozycjonowanie w wyszukiwarkach ma ściśle określone szablony oferowanej usługi, a realizacja działań w takiej formie i zamykanie się w ustalonych ramach odbija się na braku skuteczności. W Divloy kierujemy swoje zasoby na generowanie leadów istotnych dla klienta i oferujemy konkurencyjne, ale nie okazyjne ceny, aby spełniać postawione cele. Uważaj na firmy, które mają nad wyraz atrakcyjny cennik pozycjonowania, pobierając zbyt niskie opłaty miesięczne.

Niska opłata miesięczna może wydawać się bardzo atrakcyjna, ale kiedy spojrzysz na mizerny zakres oferowanych prac, sporadyczny kontakt oraz szeroki i bardzo kosztowny wachlarz usług dodatkowych, które powinny być standardem, to zorientujesz się, że całkowity koszt pozycjonowania strony internetowej nie jest już taki atrakcyjny.

Koszt usługi różni się w zależności od tego, co obejmuje, dlatego jest szacowany w zależności od zakresu projektu. Pamiętaj, że przy niewielkiej inwestycji nie dajesz sobie szans na sukces, a niskobudżetowe pozycjonowanie strony firmy prawie zawsze zawiedzie. Zastanawiasz się, ile kosztuje dobre pozycjonowanie w internecie? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i poznać ofertę!

Dlaczego Divloy to najlepsze rozwiązanie do pozycjonowania strony?

oferta

Profesjonalna Firma i Najlepsza Oferta Pozycjonowania Stron

Za każdym razem wychodzimy z założenia, że dobra i wydajna praca wynika z utrzymywania wyłącznie najwyższych standardów, dlatego też dostarczamy najwyższej jakości usługę dla naszych klientów. Mamy na swoim koncie całe mnóstwo skutecznie zrealizowanych oraz udanych projektów, dzięki czemu nasi klienci posiadają obecnie strony internetowe, które przekształcają ruch w faktyczne zyski.
raporty

Spersonalizowane Raporty Stworzone Specjalnie dla Ciebie

Jeśli podejmujesz jakiekolwiek decyzje lub próbujesz ocenić postępy jakiegoś procesu bez dostępu do danych, robisz to po omacku. Musisz wiedzieć ile razy Twoja witryna została kliknięta na liście wyników wyszukiwania w określonym przedziale czasu. Jak zmienia się jej widoczność? Jaki jest współczynnik konwersji? Jedynym sposobem oceny na to, jest wykorzystanie danych. Nasze usługi obejmują dostęp do szczegółowych raportów.
ranking

Pierwsza Pozycja w Google to nie Wszystko

Dla wielu nieświadomych klientów sensem na promowanie strony w Google jest wyłącznie zajęcie pierwszego miejsca na stronach wyników wyszukiwania Google. Samo pierwsze miejsce jest nic warte, jeśli użytkownik nie klika Twojej witryny. Nasza usługa, to coś więcej niż lepsze rankingi wyszukiwania. Nasze pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google, to więcej użytkowników, którzy staną się Twoimi klientami.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Szukasz firmy na skuteczne pozycjonowanie strony www? Zdominuj rynek dzięki nam!

Przestań szukać - trafiłeś we właściwe miejsce! W Divloy oferujemy szereg usług na pozycjonowanie naturalne, które poprowadzą Twoją firmę we właściwym kierunku. A jeśli myślisz, że Twoja obecna agencja, z którą współpracujesz, tak naprawdę nie wie jak poprawić pozycjonowanie strony i czujesz, że prowadzi Cię na manowce, pomożemy Ci zmienić ten kurs. Z Divloy będziesz na najlepszej drodze do realizacji Twoich celów, a zawarta z nami umowa na pozycjonowanie będzie przejrzysta i zrozumiała. Nasze profesjonalne usługi są ustrukturyzowane, starannie skoordynowane i energicznie wdrażane.

Sprawdzona struktura

Struktura zapewniająca podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu uzyskania założonych wyników.

Skuteczność wdrożeń

Skuteczne wdrożenia pomagają nam osiągnąć najwyższą możliwą jakość pracy.

Właściwa koordynacja prac

Skrupulatna koordynacja prowadzonych przez nas prac i właściwa wiedza, jak szybko wypozycjonować stronę www jest 100% gwarancją, że wszystkie realizowane kroki, są podejmowane we właściwej kolejności, dzięki czemu w przeciwieństwie do innych firm,  pozwala to nam skutecznie zapobiec istnieniu zbędnych, opóźniających procesów i niepotrzebnym nieefektywnościom.

Sprawdź zweryfikowane opinie naszych klientów

google reviews

 

Poznaj marki, które nam zaufały

greenlab logomalve logokorona nieruchomosci logomedfuture logo
top brand logoelajo logomont-brand-logopharmashop24-logo
ekiddo-logokancelaria-mediacyjna-logodla-smaku-logokurpiasz-logo

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowania stron internetowych

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne dla małych firm?

Ponieważ może pomóc Ci w pozyskaniu potencjalnych klientów, którzy są gotowi kupić Twoje produkty lub usługi, często tego samego dnia, w którym znajdą Twoją stronę. Wielu właścicieli firm, z którymi współpracujemy, mówi nam, że w przeszłości zdobywali klientów dzięki rekomendacjom. Pozycjonowanie strony www to szansa na wzrost widoczności strony w rankingach wyszukiwarek internetowych, a co za tym idzie dotarcie do osób, które nigdy wcześniej o Tobie nie słyszały.

Jakie są podstawowe taktyki pozycjonowania strony?

 • badanie słów kluczowych
 • cykliczny audyt strony i optymalizacja
 • rozwijanie treści w serwisie
 • pozyskiwanie wartościowych linków zwrotnych
 • dostosowanie do urządzeń mobilnych

Jak mogą pomóc w pozycjonowaniu strony opinie w Google Moje Firma?

Regularnie widzimy firmy, które mają mniejszą lub gorszą pozycję w rankingu razem wraz z małą liczbą opinii w swojej wizytówce Google Moja Firma. Ogólnie opinie pomagają w procesie pozycjonowania, kiedy recenzenci wspominają o Tobie z wykorzystaniem słów kluczowych. Gdy masz powyżej 5 recenzji, zaczynasz się częściej i wyżej pojawiać, co prawdopodobnie może sprawić, że więcej osób kliknie w Twoją stronę niż w konkurencję, która nie ma opinii. Możesz wysłać swoim klientom link do swojej mapki Google, aby poprosić o opinie.

Z jakich powodów pozycjonowanie strony może nie działać?

 • brak prac nad wdrażaniem zaleceń optymalizacyjnych
 • bardzo powolne wdrażanie zaleceń z audytu
 • brak inwestycji w treści do serwisu
 • brak inwestycji w linkowaniem strony internetowej

Czy powinienem zatrudnić kogoś, kto zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej, którą posiadam?

Jeśli nauka pozycjonowania przyprawia Cię o zawrót głowy, zleć tę usługę na zewnątrz. Nie leczysz sam sobie bolącego zęba, tylko idziesz do dentysty. Nie naprawiasz sam swojego auta, tylko oddajesz je do mechanika. Tak samo nie musisz samodzielnie pozycjonować swojej strony, a zlecić to zadanie specjalistom i aby daleko nie szukać, takimi jesteśmy my – Divloy. Zaplanuj swoje zaangażowanie w projekt, ponieważ znasz swoją branżę lepiej niż ekspert SEO. Powinieneś być gotowy do współpracy przy rozwijaniu swojej strony.

Co to jest budowanie linków i dlaczego jest ważne dla pozycjonowania stron?

Budowanie linków to proces polegający na tym, że inne witryny internetowe łączą się z Twoją. Linki są jednym z 3 najważniejszych czynników rankingowych Google, przy czym działają one jako głos zaufania jednej witryny do drugiej. Nie wszystkie linki są równe i nie wszystkie są wysokiej jakości. Niektóre linki są uważane za nienaturalne i szkodliwe. Skoncentruj swoje wysiłki na zdobywaniu linków ze stron internetowych, które są tematycznie powiązane z Twoimi i które mają dobre rankingi.

Jak możemy pomóc?

Sięgnij po bezpłatną konsultację lub wycenę pozycjonowania Twojej strony internetowej.