Historie Sukcesu

Prezentujemy niesamowicie inspirujące, a także motywujące historie sukcesu współpracy z nami. Odkrywamy przed Tobą niebywałe case study SEO, niezwykłe case study Google Ads, a także fascynujące case study Facebook Ads. Dzięki nim dowiesz się jak firmy, które zdecydowały się nam zaufać wybierając oferowane przez nas usługi marketingu internetowego, rozwijają swoją działalność.

Dołącz do grona naszych klientów!
historie sukces

Zastanawiasz się jak współpraca z nami przekłada się na sukcesy naszych klientów?

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads generujące zyski. Wdrażamy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i sklepów internetowych, zwiększające ruch oraz wzrosty w rankingach wyszukiwarek. Skutecznie budujemy sprzedaż w firmach o różnej skali i z każdego rodzaju branży.

Jesteśmy jedną z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce i nie są to wyłącznie nasze słowa. Są to przede wszystkim stwierdzenia naszych klientów, którzy przed rozpoczęciem współpracy z nami musieli zmagać się z procedurami, brakiem komunikacji, a także nieefektywnymi działaniami zwykłych agencji marketingu internetowego.

O naszych wysokich kompetencjach, profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu w każdy realizowany projekt, świadczą opinie naszych dotychczasowych klientów oraz case study, które przed Tobą odkrywamy. Poniżej kilka właśnie z takich historii sukcesów!

Zobacz jak biznesy rozwijają się dzięki współpracy z Divloy

Krzysztof Stasik Malve

Zwrot z inwestycji 638%, zwiększenie liczby fraz o 1956%

Prezentujemy studium przypadku naszej współpracy z drogerią internetową Malve. Nasza współpraca przy realizacji usług pozycjonowania sklepu i kampanii reklamowych Google Ads sprawia, że widoczność sklepu oraz sprzedaż w nim rośnie z każdym kolejnym miesiącem.

"Fachowość, komunikacja i co równie ważne empatia w podejściu do klienta, to dla nas trzy ważne powody, dla których bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Michałem i z racji których taką współprace możemy bardzo mocno polecić." - Krzysztof Stasik, właściciel marki Malve

Tomasz Makałus Korona Nieruchomości

Zainteresowanie ofertą większe o ponad 530%

Opowiadamy o historii sukcesu realizacji skutecznej kampanii Google Ads dla marki Korona Nieruchomości z Białegostoku. Dzięki współpracy z nami zainteresowanie ofertą biura nieruchomości zwiększyło się o ponad 530% już po pierwszych 8 miesiącach. Korona Nieruchomości jest obecnie liderem na rynku w województwie podlaskim.

"Polecam firmę Divloy i Pana Michała tym, którzy nie lubią marnować pieniędzy, a chcą być przy tym dobrze i skutecznie obsługiwani." - Tomasz Makałus, Menedżer biura Korona Nieruchomości

Bartłomiej Stąpor CEO Top Brand

Wzrost sprzedaży o 234% już po 3 miesiącach

Poznaj historię sukcesu marki Top Brand, której widoczność w sieci mamy przyjemność budować. Firma posiada sklep online oraz sklepy stacjonarne w Bukowinie Tatrzańskiej i w Zakopanem. Skutecznie realizowana kampania Google Ads oraz SEO pozwoliły na zdecydowany wzrost sprzedaży.

"Szczerze mogę polecić Pana Michała. Jest zawsze pomocny, uczciwy i w mojej ocenie pracowity! Dzięki działaniom firmy Divloy dążymy do celu, który sobie wyznaczyliśmy!" - Bartłomiej Stąpor, CEO top-brand.pl

Agnieszka Urbańska GreenLab

Niesamowity start całkowicie nowej firmy

Przeczytaj o historii firmy GreenLab z dolnego śląska, która powstała w ostatnim kwartale 2020 roku. Dzięki naszym skutecznym działaniom firma już po pierwszych 2 miesiącach od rozpoczęcia współpracy z nami, osiągnęła zwrot z inwestycji na poziomie 650%. Po pierwszym roku miała łącznie ponad 250 zapytań o ofertę ze strony zainteresowanych klientów.

"Dzięki współpracy z Panem Michałem stale urywają się telefony w mojej firmie. W każdym miesiącu mój kalendarz jest zapchany spotkaniami z nowymi klientami i realizujemy coraz więcej nowych projektów. Udało mi się zatrudnić nowe osoby. To wszystko już w pierwszym roku istnienia firmy!" - Agnieszka Urbańska, właścicielka firmy GreenLab

Dołącz do grona naszych klientów!

Zacznijmy współpracę!