Doradztwo Marketingowe

Nasza usługa doradztwo marketingowe to miejsce, gdzie Twoje potrzeby marketingowe stają się naszym priorytetem. Czy borykasz się z problemem niskiej jakości pozyskiwanych leadów? Czy Twoja strategia marketingowa nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Jesteś we właściwym miejscu. Świadczymy profesjonalne doradztwo i tworzymy skrojone na miarę plany działania, które pomogą Ci maksymalizować efektywność marketingu Twojej firmy.

Oferta obejmuje audyt już realizowanych przez Ciebie działań marketingowych, doradztwo w zakresie skutecznego pozyskiwania klientów oraz strategii zwiększania sprzedaży, a wszystko to w kontekście różnorodnych branż i zarówno w obszarze B2B, jak i B2C.

usługa doradztwa jest skierowana do wszystkich, którzy pragną poprawić swoje działania marketingowe i zapewnić dynamiczny rozwój swojego biznesu. Jeżeli Twoim celem jest wypromowanie firmy i rozszerzenie jej zasięgu, nasza usługa jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Czas zacząć przekuwać Twoje cele marketingowe w rzeczywistość!

Zamów darmową wycenę!
Doradztwo Marketingowe

Czym jest doradztwo marketingowe?

Doradztwo marketingowe to proces tworzenia i wdrażania strategii marketingowych skrojonych na miarę, mających na celu wspieranie rozwoju biznesu. Kluczowe aspekty takiego rozwoju to przede wszystkim zwiększenie sprzedaży i poprawa reputacji firmy. Istotne jest, aby zdecydować się na taką współpracę w odpowiednim czasie. Powszechne przekonanie sugeruje, że najlepszym momentem jest sytuacja kryzysowa, jednakże to nieprawda.

Skuteczność strategii marketingowej polega na jej konsekwencji, spójności i regularności działań. Zgłaszanie się po pomoc w momencie, kiedy firma doświadcza spadku liczby klientów lub pogorszenia swojej rynkowej pozycji, może przynieść tylko tymczasowe rozwiązania. Pełnia możliwości doradztwa marketingowego ujawnia się, gdy zaangażowanie w strategię marketingową ma charakter długoterminowy i jest częścią ciągłego procesu rozwoju.

zespół w firmie

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w doradztwie marketingowym, możemy zaoferować Ci szereg korzyści. Skontaktuj się z nami, gdy poszukujesz wsparcia marketingowego, które umożliwi Ci:

 • stworzenie person klientów, określenie segmentacji rynku oraz zrozumienie jego charakterystyki
 • opracowanie unikalnych wartości oferty, rozpoznanie i przeciwdziałanie zastrzeżeniom klientów
 • poprawę efektywności działania różnych kanałów marketingowych, zwiększając tym samym skuteczność promocji
 • od analizy ścieżki zakupowej klienta, przez proces obsługi zapytań, po gotowe rozwiązania
 • wykonanie audytu obecnych działań marketingowych i ocenę strategii marketingowej

Kiedy skorzystać z doradztwa marketingowego?

Doradztwo marketingowe to usługa, która pomaga firmom udoskonalić ich strategię i zaoszczędzić cenne pieniądze w ich budżetach marketingowych. Załóżmy, że Ty i agencja, z którą współpracujesz wydaliście w ostatnim kwartale 50 000 PLN na kampanie marketingowe w płatnych kanałach sprzedaży na przykład za pośrednictwem Google Ads. Jakie sposoby ma Twoja firma, aby zmierzyć skuteczność wydanej każdej złotówki? Czy polegasz wyłącznie na spostrzeżeniach dostarczonych przez Twoją obecną agencję?

Współpracując z Divloy, uzyskasz dostęp do eksperckich spostrzeżeń, które wykorzystasz w swojej obecnej strategii marketingowej i upewnisz się, że każda wydana złotówka skutecznie rozwija Twoją firmę. Nasze zaawansowane metody analiz pozwalają nam dokładnie zweryfikować wydajność Twoich inwestycji w marketing online, prognozować przyszłe wyniki oraz znajdować odpowiednie rozwiązania promocyjne, aby zapewnić najwyższą efektywność Twoich inwestycji reklamowych w przyszłości.

Nasze wnioski i spostrzeżenia okażą się nieocenione w identyfikowaniu słabych punktów realizowanych przez Ciebie lub przez firmę, która zajmuje się promowaniem Twojego biznesu. Pomożemy zrozumieniu mocnych stron strategii marketingowej i odpowiedniej optymalizacji.

Usługi doradztwa marketingowego Divloy pomogły wielu klientom z licznych branż w dopracowaniu realizowanych strategii reklamowych. Budujemy biznesy, dlatego pozwól nam pomóc Ci zbudować Twój biznes.

Postaw na nasz doradztwo marketingowe

 • jeśli Twojej strategii marketingowej brakuje spójności
 • podczas rozbudowy firmy lub wprowadzania na rynek nowego produktu/usługi
 • kiedy chcesz usprawnić swoje działania marketingowe, aby zwiększyć ich skuteczność
 • w sytuacji, gdy konieczna jest analiza rynku ze względu na rosnącą konkurencję
 • jeżeli poszukujesz unikalnych cech sprzedażowych, które wyróżnią Twoją ofertę
 • gdy nie masz wystarczającego doświadczenia w marketingu i oczekujesz sprawdzonych rozwiązań
 • kiedy chcesz lepiej zarządzać swoim biznesem poprzez świadome decyzje
 • jeśli priorytetem jest dla Ciebie zwiększenie sprzedaży i kreowanie pozytywnego wizerunku marki
kobieta w biurze

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Co zyskasz stawiając na nasze doradztwo?

zysk wzrost

Wypracowaną z precyzją strategię marketingową

Obejmującą kompleksowe zalecenia dotyczące promocji Twojego przedsiębiorstwa – od strony internetowej, przez działania w mediach społecznościowych, aż po kampanie reklamowe online i wiele innych elementów.

Kompleksowe wsparcie w realizacji

Porady i konsultacje, asysta w implementacji wymaganych rozwiązań oraz wprowadzaniu niezbędnych modyfikacji, jak również bezpośrednie prowadzenie działań marketingowych, kiedy będzie to konieczne.

Zwiększenie obrotów i ekspansja firmy

Ponieważ ostatecznym zadaniem marketingu jest napędzanie sprzedaży i generowanie dochodu dla Twojego biznesu.

W jakich obszarach możemy Ci pomóc?

lejek

Budowa lejka marketingowego

Strategia marketingowa

Strategia marketingowa B2B

Strategia marketingowa

Strategia marketingowa B2C

Budowa procesów

Budowa procesów w marketingu

Audyt

Audyt obecnych działań marketingowych

marka

Strategia marki i produktu

Pozyskiwanie kontaktów

Pozyskiwanie kontaktów B2B

Automatyzacja działań

Automatyzacja działań marketingowych

Profil klienta

Profil klienta i buyer persona

budowa strony

Wsparcie budowy strony i sklepu

Social Media

Wsparcie w projektach Social Media

narzędzia marketingowe

Praktyczne narzędzia marketingowe

Sprawdź opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Najczęściej zadawane pytania na temat usługi Doradztwo Marketingowe

Czym jest nasze doradztwo marketingowe?

Nasze doradztwo marketingowe obejmuje kompleksową analizę i optymalizację Twojej strategii marketingowej online. Pomagamy w SEO, kampaniach PPC, marketingu w mediach społecznościowych oraz tworzeniu i optymalizacji treści.

Dla kogo jest nasza usługa doradztwa marketingowego?

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli stron i sklepów internetowych, przedsiębiorców, startupów oraz wszystkich, którzy chcą skutecznie promować swoją markę w internecie.

Jakie korzyści przynosi współpraca z nami?

Zyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy, zwiększysz widoczność swojej strony w wyszukiwarkach, poprawisz zaangażowanie i konwersję, a także optymalizujesz koszty działań marketingowych.

Jak wygląda proces współpracy?

Rozpoczynamy od szczegółowego audytu Twojej obecnej strategii marketingowej, następnie proponujemy indywidualnie dostosowane rozwiązania i wspieramy w ich wdrażaniu oraz monitorowaniu efektów.

Czy oferujemy personalizowane strategie marketingowe?

Tak, każdy projekt traktujemy indywidualnie, dostosowując strategie do specyfiki branży, celów i budżetu naszego klienta.

Ile czasu zajmuje przeprowadzenie audytu marketingowego?

Czas realizacji audytu zależy od zakresu i skomplikowania projektu, zazwyczaj trwa to od 2 do 4 tygodni.

Czy dostarczacie raporty z prac?

Tak, dostarczamy szczegółowe raporty z wykonanych działań zapewniając pełną przejrzystość współpracy.

Jakie są koszty usług doradztwa marketingowego?

Koszt usług jest ustalany indywidualnie i zależy od zakresu potrzeb oraz wymiaru współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Czy oferujecie wsparcie po zakończeniu projektu?

Tak, oferujemy różne formy wsparcia i konsultacji po zakończeniu głównych działań, aby zapewnić ciągłość wyników i możliwość dalszego rozwoju.

Jak mogę rozpocząć współpracę?

Aby rozpocząć współpracę, wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie, e-mail lub telefonicznie. Omówimy Twoje potrzeby i przedstawimy sposób, w jaki możemy Ci pomóc.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatną wycenę

Sięgnij po zupełnie darmową wycenę usługi Doradztwo Marketingowe. Zapoznamy się z Twoim biznesem oraz oczekiwaniami i przygotujemy indywidualną ofertę.

Na przesłane zapytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.