Pozycjonowanie Poznań

Stawiając na odpowiednie metody pozycjonowania, możesz poprawić miejsce swojej strony w sieci oraz pozyskać odpowiedni, organiczny ruch. Dzięki temu potencjalni klienci będą mogli zauważyć Twoją firmę w Poznaniu oraz najbliższych lokalizacjach. Podejmując współpracę z Divloy, wybierasz efektywność i profesjonalizm. Wiemy, że wszelkie działania poprawiające pozycję strony internetowej w miejscowości Poznań muszą być zgodne z bieżącymi wytycznymi wyszukiwarek. Pozostaw nam techniczną optymalizację swojej strony internetowej. Zadbamy też o merytoryczne treści i właściwe linkowanie.
Zamów darmową wycenę!
Pozycjonowanie Stron Poznań

Dlaczego opłaca się przeznaczać środki na pozycjonowanie Poznań?

Aktualnie pozycjonowanie strony to jedna z najbardziej rozpowszechnionych oraz skutecznych strategii na pozyskanie nowych klientów w lokalizacji Poznań i okolicach. Inwestując środki w pozycjonowanie witryny, masz możliwość zwiększyć swoje przychody oraz wyprzedzić konkurencję. Wspomniane efekty są długofalowe. Niestety, pozycjonowanie stron jest coraz popularniejsze wśród właścicieli firm, szczególnie w dużych miejscowościach takich jak Poznań. W rezultacie dotarcie ze swoją ofertą do użytkownika jest coraz trudniejsze. Dlatego nie warto zwlekać z pozycjonowaniem. Należy podjąć odpowiednie kroki już dziś!

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Atuty usługi pozycjonowanie stron Poznań z Divloy

Jeżeli potrzebujesz zaufanych ekspertów od pozycjonowania stron w Poznaniu, jesteś we właściwym miejscu. Divloy to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży pozycjonowania stron internetowych. Gwarantujemy Ci kompleksową strategię marketingową, która ułatwia dominowanie w Twojej branży. Współpracując z nami, możesz wyprzedzić konkurencję, zanim stanie się to za trudne. Nie pozwól, by zawłaszczono Twoich klientów!

Posiadacze przedsiębiorstw w Poznaniu mogą nam zaufać. Lokalne pozycjonowanie strony w Poznaniu stanowi naszą specjalność. Dołożymy wszelkich starań, by wyróżnić Twoją działalność i pozyskać dla Ciebie jeszcze więcej potencjalnych klientów. Wybierając profesjonalne pozycjonowanie Poznań z Divloy, tylko zyskasz.

ludzie w biurze
Zwiększenie ruchu w witrynie

Wzrost ruchu we witrynie

Profesjonalna optymalizacja pozycjonowania strony zapewnia przede wszystkim większy ruch w serwisie. Użytkownicy odwiedzający Twoją witrynę są nieprzypadkowi. Ze względu na dobre pozycjonowanie stanowią osoby naprawdę zainteresowane Twoją ofertą. Szczególnie pozycjonowanie lokalne zapewnia im szybki zakup, a Tobie rosnącą sprzedaż. Takie efekty daje również pozycjonowanie strony Poznań. Wystarczy, że podejmiesz współpracę z Divloy.

Generowanie leadów oraz większa sprzedaż

Kolejną zaletą pozycjonowania stron w Poznaniu są większe przychody ze sprzedaży asortymentu lub świadczonych usług. Zyski te możesz przeznaczyć na rozwój swojego przedsiębiorstwa, między innymi na zakup większej liczby materiałów, zatrudnienie kolejnych pracowników lub dalsze inwestycje w pozycjonowanie lokalne w Poznaniu.

Wzrost sprzedaży
opinie klientów

Branding Twojej firmy

Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu w Poznaniu pozyskasz klientów i partnerów biznesowych z najbliższej okolicy, z którymi możesz poznać się osobiście. Dzięki temu budujesz wizerunek swojej marki w danej lokalizacji.

Pozycjonowanie strony Poznań obniża koszty reklamy

Względem pozycjonowania ogólnokrajowego i innych form reklamy pozycjonowanie lokalne w Poznaniu cechuje się również niższym kosztem pozyskiwania klientów. W skali jednego miasta masz bardziej ograniczoną konkurencję. Ograniczasz środki przeznaczane na pozostałe metody reklamy, na przykład na ogłoszenia w gazetach, telewizji czy na portalach ogłoszeniowych.

koszt pozyskania klienta

Więcej pozytywnych opinii klientów

Rekomendacje klientów to bez wątpienia ważny aspekt rozwoju każdej firmy oraz kształtowania wysokiej pozycji marki w branży. Przed wyborem oferty lokalnego przedsiębiorstwa większość użytkowników sprawdza opinie. Jeśli zapewniasz dobrą obsługę i produkty, dobre pozycjonowanie strony w Poznaniu na pewno zwiększa szanse na uzyskanie nowych, pozytywnych opinii.

Pozycjonowanie stron w Poznaniu – najskuteczniejsze frazy kluczowe

Prawidłowo pozycjonowana lokalnie witryna posiada szansę na wyższą pozycję w wynikach Google. Kiedy użytkownik wprowadza frazy kluczowe związane z Twoją działalnością w lokalizacji Poznań, Twoja strona może częściej znajdować się na głównej stronie wyników wyszukiwania. Im więcej słów kluczowych z nazwą miasta Poznań wypracujemy, tym więcej potencjalnych klientów będzie mogło sprawdzić Twoje usługi. W Divloy wiemy, jak osiągnąć taki efekt.

Pozycjonowanie stron Poznań z Divloy – sprawdź naszą efektywność

Żeby pozycjonowanie strony online w Poznaniu było skuteczne, wymagana jest kompleksowa usługa specjalistów. Dzięki Divloy masz możliwość docierać do coraz większej liczby użytkowników internetu, w pożądanym miejscu i czasie. Nasza efektywna strategia pozycjonowania stron w Poznaniu opiera się na kluczowych elementach. To:

 • Rzetelny audyt SEO – określa mocne oraz słabe strony Twojej witryny.
 • Bezpieczna i skuteczna optymalizacja SEO strony – działania on-site zgodne ze sztuką SEO.
 • Budowa linków zewnętrznych – praca off-site oparta na wysokiej jakości linkach zwrotnych w zaufanych miejscach sieci.
 • Copywriting SEO – tworzenie przydatnych oraz informacyjnych treści, które nasycają serwis pożądanymi słowami kluczowymi i tworzą pozytywny, ekspercki wizerunek Twojej marki.
 • Raportowanie naszych efektów – z Divloy wiesz dokładnie, na co konkretnie przeznaczasz swoje środki. Razem określamy cele oraz dążymy do ich osiągania.

Dlaczego nasze podejście do usługi pozycjonowanie stron internetowych Poznań jest najlepsze?

Wiedza to potęga. Posiadamy szeroko zakrojony proces poszukiwania i tworzenia coraz to nowszych strategii SEO, który daje nam wgląd w rynek naszych klientów. Analizujemy konkurencję, możliwości i luki w Twojej branży, a następnie wykorzystujemy nasze doświadczenie w zakresie zaangażowania użytkowników, tworzenia treści i tworzenia linkowania, aby stworzyć strategie odpowiednie do osiągnięcia wyznaczonego celu. Divloy to zespół ekspertów, którzy Tworzy strategie oparte na wynikach, aby poprawić SEO i pomóc zwiększyć pozycję oraz liczbę konwersji.

Realizujemy także pozycjonowanie w innych miastach Województwa Wielkopolskiego

 • Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski
 • Pozycjonowanie Gniezno
 • Pozycjonowanie Piła
 • Pozycjonowanie Konin
 • Pozycjonowanie Szamotuły
 • Pozycjonowanie Czarnków
 • Pozycjonowanie Koło
 • Pozycjonowanie Turek
 • Pozycjonowanie Kalisz
 • Pozycjonowanie Kościan
zespół w firmie
mapa poznań

Poznań i jego liczby

Województwo: wielkopolskie
Aglomeracja: poznańska
Data założenia: X wiek
Prawa miejskie: 23 kwietnia 1253
Powierzchnia: 261,91 km²
Liczba ludności: 546 859
Gęstość: 2031,4 os./km²
Kod pocztowy: 60-001 do 61-890

Źródło danych: pl.wikipedia.org

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Kto może rozważyć pozycjonowanie strony online w Poznaniu?

Wbrew pozorom pozycjonowanie stron w Poznaniu to konieczne działanie nie tylko dla marek z branży online. SEO lokalne w Poznaniu pomaga też sklepom oraz usługodawcom stacjonarnym, między innymi sklepom wielobranżowym, aptekom, restauracjom, a także fryzjerom, hydraulikom, krawcom czy serwisom napraw. Za pomocą pozycjonowania witryny umożliwiasz potencjalnym klientom łatwiejszy kontakt, sprawdzenie swoich cen lub godzin otwarcia. Możesz w estetyczny sposób zaprezentować swoją ofertę, przykładowo poprzez fotografie, wideo i opinie.

branże

Wśród branż, dla których warto wykonać pozycjonowanie stron www Poznań, można wymienić przykładowo:

 • fryzjerzy
 • szkoły językowe
 • salony kosmetyczne
 • mechanicy
 • fotografowie
 • kwiaciarnie
 • drukarnie
 • dentyści
 • restauracje
 • hydraulicy

Lokalne SEO najlepszym przyjacielem biznesu

Ogólne SEO doskonale nadaje się do generowania większej świadomości Twojej marki i Twojej firmy w Internecie. Robi to, upewniając się, że pojawiasz się na górze wyników wyszukiwania, gdy ktoś szuka tematu lub słowa kluczowego związanego z Twoją firmą.

Problem polega na tym, że ogólne SEO przyciągnie cały ruch w witrynie, niezależnie od jego geograficznego znaczenia dla Twojej firmy. Jeśli napiszesz świetny artykuł na blogu, który stanie się popularny, duża część ruchu będzie pochodzić z całego kraju. Wspaniale jest mieć coś takiego, ale to nie doprowadzi do większej sprzedaży dla lokalnej firmy.

W tym miejscu wkracza nasze lokalne SEO, czyli skuteczne pozycjonowanie Poznań. Weźmiemy organiczne słowo kluczowe związane z Twoją firmą i uczynimy je lokalnym słowem kluczowym, dodając nazwę miasta lub regionu lub wyrażenia takie jak „w pobliżu”. Są to najcenniejsze słowa kluczowe dla lokalnej firmy, ponieważ są używane przez osoby z Twojej okolicy. Osoby, które aktywnie szukają produktu lub usługi, który sprzedajesz.

Popularność fraz związanych z Poznaniem

Frazy związane z pozycjonowaniem

pozycjonowanie poznań - 590 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie strony poznań - 480 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie stron poznań - 480 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie stron internetowych poznań - 140 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie stron www poznań - 70 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie stron poznań cennik - 30 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie www poznań - 20 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie sklepów poznań - 20 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie lokalne poznań - 20 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie poznań cennik - 10 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie seo poznań - 10 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie sklepu internetowego poznań - 10 razy w ciągu miesiąca
pozycjonowanie w google poznań - 10 razy w ciągu miesiąca

ocena treści serwisu
Analiza oparta o kluczowe pytania

Inne często wyszukiwane frazy

praca poznań - 22200 razy w ciągu miesiąca
hotele poznań - 18100 razy w ciągu miesiąca
mieszkania na sprzedaz poznań - 12100 razy w ciągu miesiąca
kawiarnia poznań - 8100 razy w ciągu miesiąca
sushi poznań - 8100 razy w ciągu miesiąca
siłownia poznań - 6600 razy w ciągu miesiąca
fryzjer poznań - 6600 razy w ciągu miesiąca
ksero poznań - 5400 razy w ciągu miesiąca
kwiaciarnia poznań - 5400 razy w ciągu miesiąca
weterynarz poznań - 4400 razy w ciągu miesiąca

Poznaj zakres usługi pozycjonowanie stron internetowych Poznań

słowa kluczowe

Dobór fraz

linkowanie

Link building

optymalizacja strony

Optymalizacja strony

treści

Copywriting

optymalizacja treści

Optymalizacja treści

analiza danych

Analiza danych

Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie stron internetowych Poznań?

Optymalizacja firmy pod kątem lokalnego SEO umożliwia promowanie produktów i usług wśród zainteresowanych kupujących — osób, które są blisko Twojej firmy i aktywnie szukają produktu lub usługi, którą sprzedajesz. Przyjrzyj się kilku konkretnym powodom, popartym danymi.

Ludzie częściej niż kiedykolwiek używają lokalnych słów kluczowych

Wśród lokalnych firm panuje powszechna obawa, że sprzedawcy internetowi przejmują całość lub większość potencjalnego biznesu, ale w rzeczywistości tak nie jest. Ponad połowa wszystkich wyszukiwań w Google to wyszukiwania lokalne, a liczba wyszukiwań rośnie z roku na rok.

Pomyśl o tym w ten sposób: jeśli czegoś potrzebujesz lub chcesz najszybszym i najłatwiejszym sposobem to pozyskać, to rozwiązaniem jest udanie się do pobliskiego sklepu i dokonanie tam zakupu. Jeśli zamawiasz przez Internet, musisz poczekać na wysyłkę. Istnieją również różne rodzaje produktów, które możesz chcieć zobaczyć lub przetestować przed zakupem - ubrania, buty, meble, samochody i tak dalej. Niektórych rzeczy nie można nawet zamówić online.

To samo dotyczy usług. Gdy szukasz restauracji, hydraulika, fryzjera lub innej firmy, którą chcesz coś dla siebie zrobić, prawdopodobnie szukasz takiej, która jest w Twojej okolicy, aby mieć pewność, że będą w stanie Ci pomóc.

Lokalne wyszukiwania prowadzą do sprzedaży

Wiele osób przeprowadza lokalne wyszukiwania, aby znaleźć firmy takie jak Twoja, które są blisko nich, ale prawdziwa wartość lokalnego SEO sięga głębiej. Prawda jest taka, że wyszukiwania lokalne pochodzą od osób, które z dużym prawdopodobieństwem zwiększą sprzedaż Twojej firmy.

Blisko 3/4 lokalnych wyszukiwań na urządzeniach mobilnych kończy się dokonaniem zakupu offline, a jeszcze więcej osób, które wyszukują lokalną firmę na smartfonie, zadzwoni lub fizycznie uda się do sklepu w ciągu 24 godzin.

Jeśli kiedykolwiek szukałeś w Google lokalnej firmy w pobliżu, zastanów się nad swoim nastawieniem. Szukałeś lokalnych firm w pobliżu, ponieważ czegoś chciałeś i byłeś aktywnym klientem.

Gdy tylko znalazłeś firmę, która miała to, czego chciałeś, szedłeś do ich sklepu lub dzwoniłeś do nich, aby umówić się na usługę. Na tym polega siła wyszukiwania lokalnego i nasza usługa pozycjonowanie strony Poznań.

Lokalne SEO stawia Twój biznes na pierwszym miejscu

To wspaniale, że tak wiele osób szuka w Internecie lokalnej firmy lub że jest bardzo prawdopodobne, że zamienią się one w sprzedaż, ale jeśli Twoja firma nie jest pozycjonowana pod kątem lokalnych wyszukiwań, nic z tego nie wyjdzie. I tu pojawia się usługa pozycjonowanie SEO Poznań.

Jeśli możesz pokonać konkurencję i znaleźć się na szczycie każdego odpowiedniego wyszukiwania lokalnego, upewniasz się, że ludzie widzą Twoją firmę przed innymi. Ma to duży wpływ na to, ile zarabiasz dzięki wyszukiwaniu lokalnemu.

Postaw się z powrotem w "lokalnych butach zakupowych". Kiedy szukasz dobrej restauracji lub sklepu w pobliżu, co sprawia, że wybierasz firmę, do której dzwonisz lub którą odwiedzasz? Statystyki mówią, że będziesz głównie patrzeć na najlepsze wyniki lokalne i porównywać ich recenzje.

Blisko połowa osób, które przeprowadzają wyszukiwanie lokalne, kliknie jedną z trzech pierwszych lokalizacji, a tylko niecałe 10% kliknie, aby załadować więcej wyników lokalnych. Oznacza to, że większość ludzi nie spojrzy na żadną firmę poza najlepszymi wynikami, co podkreśla znaczenie bycia na szczycie lub przynajmniej w czołówce.

Kiedy ludzie patrzą na trzy najlepsze wyniki, jak wybierają między nimi? Niektóre osoby mogą po prostu kliknąć najlepszy wynik i przejść z nimi, chyba że nie mają tego, czego szukają. Jednak wiele osób wybierze najlepszy wynik, który ma najwięcej recenzji lub najwyższą ocenę.

W rzeczywistości prawie 100% kupujących czyta recenzje przed podjęciem decyzji o zakupie, a zdecydowana większość konsumentów ufa internetowym recenzjom firm tak samo, jak osobistym rekomendacjom znajomych i rodziny.

Lokalne SEO zapewni Ci przewagę konkurencyjną

Marketing cyfrowy i SEO ogólnie stały się bardzo konkurencyjne, ponieważ coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z jego potencjału i próbuje uzyskać przewagę nad konkurencją. Jednak lokalne SEO i pozycjonowanie lokalne Poznań jest nadal czymś, z czego wiele firm w Twojej okolicy jeszcze nie skorzystało.

Oznacza to, że nie będzie trudno przewyższyć lokalnych konkurentów w lokalnych wyszukiwaniach, aby ważny dla Ciebie biznes. W rzeczywistości tylko niecałe 50% firm zgłosiło swój wpis w Google Moja Firma, co jest jednym z absolutnie pierwszych kroków na każdej lokalnej liście kontrolnej optymalizacji SEO.

Dlatego lokalne SEO jest tak ważne dla firm. Lokalne wyszukiwania rosną w ogromnym tempie i prowadzą do większej sprzedaży. Koncentrując się na optymalizacji lokalnych rankingów SEO, możesz zyskać ogromną przewagę konkurencyjną na swoim rynku.

Postaw na pozycjonowanie w Google Poznań jeżeli:

 • jeśli masz zamiar ciągle rozwijać własną markę

 • jeśli zależy Ci na rosnącej sprzedaży oferowanych usług oraz produktów

 • jeśli myślisz o biznesie zdecydowanie długofalowo

 • jeśli Twoja strona internetowa to ważny kanał sprzedaży

 • jeśli oferujesz usługi / produkty poszukiwane przez użytkowników lokalnie

 • jeśli pragniesz zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej

budowanie marki

Korzystamy z zaawansowanych narzędzi SEO

Google AnalyticsGoogle Search ConsoleahrefsSemrush
GTMScreaming FrogSenuto
mozGTMetrixserpstat

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Zadbaj o pożyteczne praktyki SEO w Poznaniu z Divloy

Optymalizacja strony i sklepu pod kątem SEO

Witryna przyjazna dla ludzi oraz robotów Google

Kluczem do efektywnego pozycjonowania strony w Poznaniu jest serwis umożliwiający łatwą nawigację po stronie. Dzięki Divloy otrzymasz szczegółową analizę SEO oraz UX, żeby wdrożyć wszelkie niezbędne działania optymalizacyjne.

Wartościowy link building

Opłaca się współpracować z innymi firmami w sieci. Możecie przykładowo pisać u siebie nawzajem gościnne artykuły. Linkowanie to obok copywritingu jedno z ważniejszych istotnych działań.

linki do serwisu
copywriting biznesowy

Tworzenie profesjonalnych tekstów

Realizując pozycjonowanie stron www Poznań, dobrej jakości teksty to wciąż jedna z najskuteczniejszych metod na wyprzedzenie konkurencji. Treści, które pojawiają się na Twojej stronie, stanowią niezbędny element SEO. Z tego powodu zadbaj o bogate opisy produktów i usług. Ważne są także też eksperckie artykuły na blogu.

Słowa kluczowe z lokalizacją

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie strony w Poznaniu, skoncentruj się na tym konkretnym obszarze. W przypadku Poznania warto również zawęzić pozycjonowanie do wybranych dzielnic miasta, takich jak Stare Miasto, Nowe Miasto, Grunwald lub Jeżyce czy Wilda. To tylko przykłady, jakie możesz rozważyć. Liczba mieszkańców nadal wzrasta, podobnie jak możliwości SEO.

dobór słów kluczowych
Doskonały pomysł

Od ogółu do szczegółu

Przykładowo przedsiębiorcom, którym zależy na pozycjonowaniu lokalnym, proponujemy dostosowanie strony też pod kątem wykonywania połączeń telefonicznych.

Regularność

Jeżeli masz bloga na stronie, zadbaj o systematyczne publikacje. To również wyjątkowo pozytywnie wpływa na pozycjonowanie w Poznaniu.

Sprawdź opinie naszych klientów

google reviews

 

Poznaj marki, które nam zaufały

Zamów darmową wycenę!

Skontaktuj się teraz

Najczęściej zadawane pytania na temat pozycjonowanie stron Poznań

Efekty pozycjonowanie strony Poznań

Musisz wiedzieć, że efekty jakie przyniesie pozycjonowanie stron Poznań będą miały miejsce w momencie, kiedy będziemy razem oraz stale działać przy optymalizacji Twojej witryny internetowej. To bez dwóch zdań najbardziej skuteczny sposób uzyskania wysokich pozycji na zapytania powiązane ze stolicą województwa wielkopolskiego, czyli miastem Poznań w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Ile czasu trwa pozycjonowanie strony Poznań?

Nie ma możliwości aby udzielić odpowiedzi na pytanie o czas trwania pozycjonowania strony. Wynika to z racji sporej ilości zmiennych, jakie wpływają na skuteczność SEO. Istnieje ponad 200 różnych czynników wpływających na widoczność strony internatowej, dlatego pozycjonowanie Poznań to zadanie dla firmy, która wie jak zrobić to najlepiej, a więc dla nas. Oprócz działań własnych, które wpływają na efekt, powinno się również brać pod uwagę prace wykonywane przez konkurencję na rynku.

Jak wybrać najlepszą firmę do pozycjonowania strony Poznań?

Jeżeli interesuje Cię usługa pozycjonowanie Poznań, to na samym początku sprawdź witrynę agencji, z którą masz zamiar podjąć współpracę. Jeśli dba ona o własną witrynę to z pewnością zadba należycie o Twój serwis.

Zwróć uwagę na doświadczenie, case study projektów, a także oceny otrzymywane od klientów. Ważne jest również, czy agencja rozwija się, a także czy wykorzystuje nowe metody marketingu internetowego, a za przykład niech posłuży metoda Growth Marketing. W swoim wpisie jak wybrać najlepszą agencję Growth Marketing, prezentujemy czym jest to podejście do marketingu oraz jak dokonać dopasowanego do własnych wymagań wyboru firmy.

Pozycjonowanie stron Poznań cennik, jaka kwota obsługi?

Kwota jaką należy zainwestować w lokalne pozycjonowanie strony uzależniona jest od zakresu wykonywanych prac, a także stopnia konkurencyjności branży. Ceny zaczynają się średnio od kwoty 500 zł netto.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatną wycenę

Sięgnij po zupełnie darmową wycenę usługi pozycjonowania strony internetowej w Poznaniu. Zapoznamy się z Twoim biznesem oraz oczekiwaniami i przygotujemy indywidualną ofertę.

Na przesłane zapytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.