Kampanie Google Ads

Zainwestuj w profesjonalne kampanie AdWords, które będą zarządzane przez najlepszych w swojej klasie! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem oferującą kampanie reklamowe Google Ads, które pozwolą Ci osiągnąć nowy, wyższy poziom rozwoju Twojego biznesu. Wykorzystamy odpowiednie rodzaje kampanii reklamowych i stworzymy taką, która przyniesie oczekiwane przez Ciebie rezultaty. Skutecznie wykorzystamy Twój budżet przeznaczony na promocję, aby zrealizować założone cele kampanii reklamowej. Możemy także odświeżyć Twoją bieżącą kampanię, jeśli stała się już nieaktualna lub nie przynosi spodziewanych wyników. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i już teraz dotrzyj do tysięcy potencjalnych klientów!
Zacznijmy współpracę!
Kampania-Google-A-d-s

Tworzymy kampanie reklamowe AdWords (Google Ads)

Firma Divloy posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych dla klientów krajowych i zagranicznych. Nasz unikalny styl oraz wyjątkowe podejście do każdej kampanii wyróżnia nas zdecydowanie na tle konkurencji. Jedynym sposobem na odniesienie przez nas sukcesu są sukcesy naszych klientów. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę zwaną kampania reklamowa Google AdWords, czy też prowadzisz już jakieś działania, możemy pomóc Twojej firmie.

Tworzenie i prowadzenie świetnej kampanii reklamowej wymaga wiele nakładu pracy. Ponieważ przez lata przeprowadziliśmy tak wiele kampanii, jesteśmy jednymi z najlepszych. Pozwól nam wykonać za Ciebie ciężką pracę, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojej firmy. Skontaktuj się z Divloy już dziś, aby omówić swoje potrzeby związane z reklamami Google Ads.

Profesjonalnie zarządzane kampanie reklamowe Google AdWords

Michał Martyniuk - właściciel marki Divloy

Ponad jedenastoletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads. Zebraliśmy w tym czasie niezliczone godziny prac, opracowując strategie, które działają szybko i skutecznie, stosując jednocześnie partnerskie podejście do naszych klientów, co pozwala na odnoszenie wspólnych sukcesów.

Pomożemy stworzyć i przeprowadzić najlepszą kampanię dla Twojej firmy. Tam, gdzie nie radzą sobie i zawodzą zwykłe agencje, pojawiamy się my. Współpracuj z Divloy, firmą która wie, jak zarządzać budżetem i zapewniać zwrot z inwestycji dla swoich klientów.

Jak wygląda prowadzenie kampanii AdWords?

Jak to działa? Ty płacisz za reklamy, a my tworzymy kampanię w oparciu o Twoje cele. Twój miesięczny budżet reklamowy jest podzielony na liczbę dni, w których reklamy mają być wyświetlane (wybrane dni, dni powszednie, weekendy lub cały miesiąc). Po wyczerpaniu budżetu, reklamy przestają się wyświetlać, a jeśli potrzebujesz jeszcze więcej klientów to po prostu zwiększ budżet reklamowy i bądź dalej widoczny.

Czego możesz od nas oczekiwać na początku prac?

Zanim utworzymy pierwszą kampanię, pierwszą rzeczą, którą zrobimy, będzie zbadanie Twojej branży, firmy i oferowanych produktów bądź usług, aby uzyskać pełne zrozumienie Twojego modelu biznesowego. Następnie, jeśli są, to ocenimy Twoje istniejące kampanie w celu znalezienia brakujących elementów. Przez lata zdobywania doświadczeń, wiemy że czas przeznaczony na zrozumienie i zdobycie większej wiedzy o naszym kliencie spowoduje, że możemy zapewnić lepsze wyniki.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Realizowane typy kampanii i rodzaje reklam AdWords

Znamy wszystkie typy kampanii oraz formaty reklam Google Ads i bez względu na to czy są to podstawowe rodzaje, czy też jest to reklama graficzna AdWords albo produktowa, inaczej określana jako PLA Google Ads to musisz wiedzieć, że jesteśmy ekspertami w pozyskiwaniu klientów i zapewniamy Ci odpowiednie kampanie oraz zwycięskie strategie, które umożliwią osiągnąć zwrot z inwestycji.

Firmy odnoszące sukcesy mają jedną wspólną cechę. Wszystkie posiadają skuteczną reklamę. W dzisiejszym cyfrowym świecie oznacza to efektywny sposób na zarządzanie Google AdWords. W przeciwieństwie do tradycyjnych agencji, dzięki nam nie tracisz czasu, próbując dowiedzieć się, co działa w kampanii i nie marnujesz pieniędzy, wyświetlając nieskuteczne reklamy. Dzięki nam zobaczysz większy ruch, kliknięcia i konwersje oraz inteligentnie wydawany Twój budżet reklamowy. Dzięki odpowiednim strategiom ukierunkowanym na zwrot z inwestycji i wskazówkom Divloy, Twoje cele marketingowe będą w zasięgu ręki.

sieć wyszukiwania

kampania sieci wyszukiwania

youtube

kampania wideo na YouTube

remarketing

kampania remarketingowa

produkt

kampania produktowa

display

kampania displayowa

kampanie inteligentne

kampania inteligentna

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Kampania w Google AdWords i strony docelowe

Tworzenie i projektowanie świetnych reklam, jak chociażby reklamy tekstowe czy reklamy graficzne Google Ads, to tylko pierwszy krok do sprzedaży oferowanych produktów i usług. Musisz również posiadać świetną stronę docelową, którą po kliknięciu w reklamę zobaczy Twój potencjalny klient. Skupiając się na budowie strony docelowej i jej sukcesie należy pamiętać o kilku kwestiach.

 • Strona musi odpowiadać temu, czego szuka Twój klient
 • Strona musi być łatwa w obsłudze i intuicyjna w nawigacji
 • Strona musi być zdecydowanie przejrzysta i czytelna
 • Strona musi być szybka i responsywna
 • Strona musi posiadać wartościowe treści
Strony Docelowe

Dobrze wykonane strony docelowe pasujące do Twoich reklam sprawią, że użytkownicy staną się Twoimi klientami. Mamy doświadczenie w tym, jak powinny wyglądać strony docelowe na potrzeby kampanii reklamowych bez względu na stosowane rodzaje reklam Google Ads. Doradzimy jak przygotować taką stronę lub ją za Ciebie wykonamy, użyjemy wielu kombinacji testów A / B, różnych nagłówków oraz tekstów, aby znaleźć możliwe jak najskuteczniejszą stronę docelową na potrzeby kampanii Google Ads, którą dla Ciebie poprowadzimy.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Marki, które nam zaufały

logo GreenLab Top Brand logo Korona Nieruchomości logo

Malve logo Elajo logo Flooren logo

Niezwykłe wyniki realizowanych kampanii

Kampania Google Ads dla firmy GreenLab i uzyskane efekty już po pierwszych 2 miesiącach współpracy:

 • wzrost widoczności serwisu oraz świadomości marki wśród użytkowników,
 • zwiększenie ruchu w serwisie,
 • ROAS na poziomie 650%,
 • współczynnik CTR 11,09%,
 • średni CPC 4,83 zł.

Poznaj studium przypadku - Divloy pomógł GreenLab skutecznie wystartować w Google Ads - Case Study.

 

Kampania Google Ads dla firmy Top Brand i uzyskane efekty już po pierwszych 3 miesiącach współpracy:

 • zwiększenie sprzedaży o 234%,
 • wzrost świadomości istnienia marki Top Brand,
 • zwiększenie liczby użytkowników, którzy odwiedzają sklep,
 • systematycznie malejące koszty konwersji,
 • CPC na poziomie 0,47 zł,
 • ERS z wynikiem 18,70%,
 • utrata udziału w wyświetleniach w granicach 5%.

Poznaj studium przypadku - Zwiększenie sprzedaży o 234% dzięki Google Ads dla sklepu online.

Kampania AdWords cennik, czyli ile faktycznie to kosztuje?

Użytkownicy, którzy wpisują w wyniki wyszukiwania takie zapytania, jak na przykład kampania AdWords cena, czy też kampania Google AdWords cennik, są z reguły osobami, które nigdy wcześniej nie miały styczności z taką formą promocji swojego biznesu, dlatego taka droga zasięgnięcia informacji jest jak najbardziej zasadna. Niestety, nie ma łatwej odpowiedzi na to pytanie, a najczęstszą i zarazem irytującą odpowiedzią jest powtarzane jak mantra „To zależy”. To dlatego, że tak naprawdę koszt prowadzenia kampanii Google Ads jest uzależniony od zbyt wielu zmiennych.

My ze swojej strony gwarantujemy unikanie marnowania Twoich pieniędzy na nierentowne reklamy. Jeśli kampania będzie odnosiła duży sukces i będziesz chciał zwiększyć natężenie ruchu to będziesz musiał zwiększyć swój budżet reklamowy. Możesz wydać tyle, ile dokładnie chcesz oraz ile sobie zaplanujesz. Wszystko będzie uzależnione od tego, ile chcesz zanotować miesięcznej sprzedaży, jak często chcesz wyświetlać reklamy czy też jak bardzo konkurencyjna jest Twoja branża i jaki jest koszt kliknięcia reklamy.

Kampanie Google Adwords, co to jest?

Kampanie Google Ads, pierwotnie zwane Google AdWords to coś więcej niż tylko czekanie na wyniki. Samo siedzenie i czekanie na kliknięcia nie będzie efektywne. Aby uzyskać najlepsze wyniki, wymagane jest zdecydowanie proaktywne podejście. Reklamy muszą być wyświetlane odpowiednim odbiorcom. Nie powinieneś również płacić zbyt dużo za słowa kluczowe, jeśli nie zapewniają one odpowiedniego zwrotu z inwestycji. Google Ads oferuje ogromną różnorodność formatów reklam od reklam graficznych po reklamy produktowe i wideo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Od jakiego budżetu zaczynamy?

Zazwyczaj sugerujemy rozpoczęcie od absolutnego minimalnego budżetu Google Ads, który jest ściśle określony od branży, w której działasz. Miesięczny budżet jest wpłacany bezpośrednio do Google i z którego otrzymujemy płatne kliknięcia. Po kilku pierwszych miesiącach będziemy dysponować danymi, które pozwolą nam dokładniej określić wymagania budżetowe i będziemy mogli zalecić zmianę miesięcznego budżetu. Wszystkie wyniki są dokumentowane, dzięki czemu możesz wydawać tyle, ile chcesz, i zobaczysz, co działa najlepiej. Zarządzamy kampanią w taki sposób, aby uzyskać najlepszej jakości kliknięcia przy możliwie jak najniższym koszcie.

Jak możemy pomóc?

Sięgnij po bezpłatną konsultację lub wycenę dotyczącą Kampanii Google Ads.