Kampanie PPC

Kampanie PPC to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form promowania biznesu w internecie, dlatego jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jest to najszybsza metoda pozyskiwania nowych klientów, których chcesz i potrzebujesz, a dzięki nam zanotujesz natychmiastowe wyniki. Reklamy z wykorzystaniem platform takich jak Google Ads czy Facebook Ads trafiają niezwykle skutecznie do potencjalnych klientów, zapewniając firmom możliwość dotarcia do precyzyjnie określonych odbiorców.

W Divloy uzyskujemy wyniki, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż przy niższych kosztach. Pozwól, że pomożemy Ci stworzyć strategię, która zwiększy rozpoznawalność Twojej marki oraz liczbę potencjalnych klientów. Daj się odnaleźć w sieci, dotrzyj do osób, które już teraz szukają tego, co oferujesz. Przyciągnij użytkowników i zamień ich w swoich klientów przy jak najmniejszych nakładach inwestycyjnych.

Czy jesteś gotowy na spektakularne wyniki i rozwój swojej firmy? Skontaktuj się z nami i bierzmy się do pracy!

Wypełnij brief i otrzymaj wycenę!
PPC

Zamów darmową wycenę!

Wypełnij brief

Zwiększaj swoją sprzedaż dzięki kampaniom PPC

Trendy w marketingu cyfrowym nieustannie się zmieniają i wiele firm szuka szybkich oraz skutecznych sposobów na promowanie swoich marek. Zwiększ widoczność swojej firmy i uzyskaj natychmiastowe wyniki dzięki usługom kampanii PPC (Pay Per Click) we współpracy z Divloy

Od małych firm, franczyz po firmy z branży ecommerce i wielkie marki, prawie wszyscy są w internecie, zastanawiając się nad sposobami reklamy, pragnąc dążyć do maksymalizacji swoich konwersji. Jeśli szukasz natychmiastowego wzmocnienia płatnych kampanii reklamowych i szybkiego zwrotu z inwestycji (ROI), kampania PPC to niezwykle opłacalny wybór. Zachowaj pełną kontrolę nad płatnymi działaniami marketingowymi w wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych i uzyskaj pozytywne wyniki biznesowe dzięki naszym usługom PPC.

kobieta w biurze

Dostań się na szczyt wyników wyszukiwania

Jako najlepsza na rynku agencja Google Ads, oferujemy efektywne zarządzanie kontem, a każda utworzona przez nas w systemie Google AdWords reklama sprawi, że dzięki nam dostaniesz się szybko na szczyt wyników wyszukiwania Google. Zrealizujemy skuteczne reklamy, co pozwoli zwiększyć widoczność Twojej marki, zwiększyć ruch w witrynie, przyciągnąć klientów i zwielokrotnić liczbę konwersji. Pamiętaj, że w Divloy zapewniamy natychmiastowe rezultaty, wykorzystując sprawdzone taktyki, opracowane na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia.

Google Ads do tego na pewno Ci się przyda

Platforma Google Ads, czasem określane po prostu jako reklamy Google bądź linki sponsorowane Google, jest usługą reklamową dla firm, które chcą wyświetlać swoje reklamy w wyszukiwarce Google, na stronach partnerów, na platformie YouTube czy też w skrzynce pocztowej Gmail. Jeśli Twoja witryna jest zupełnie nowa i masz świadomość tego, że minie trochę czasu, zanim zaczniesz zajmować liczące się pozycje w wynikach wyszukiwania Google, to dzięki Google Ads Twoja oferta będzie natychmiast widoczna w sieci. Platforma ta pozwala inwestować pieniądze i natychmiast generować ruch w serwisie.

Wybierz Facebook Ads, aby osiągnąć sukces na Facebooku i Instagramie

Facebook ma ponad 3 miliardy aktywnych użytkowników, a Instagram blisko 2 miliardy. Koszty reklamy są tak niskie, że możesz dotrzeć do 1000 odbiorców za mniej niż kilka złotych. Jeśli szukasz sposobu na skuteczne promowanie własnej marki w mediach społecznościowych, to właśnie nasza usługa Facebook Ads może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem i pozwoli Ci przyciągnąć uwagę kupujących.

Skuteczna reklama jak każda inna metoda reklamy, wymaga skupienia i odpowiednich umiejętności, aby proces był jak najbardziej korzystny. Chciałbyś, aby koszt reklamy na Facebook i Instagramie był jak możliwie najniższy? Uzyskaj naszą pomoc i osiągnij znaczny zwrot ze swojej inwestycji.

Odkryj zalety kampanii PPC z Divloy

zalety-kampanii-ppc

Potencjał kampanii PPC

Docieraj do swoich klientów w czasie rzeczywistym i promuj produkty oraz usługi zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Zwiększ liczbę potencjalnych nabywców oraz ilość konwersji. Realizowana przez nas kampania PPC czy to w Google czy na FB i IG, pozwoli pokonać konkurencję i zwiększyć Twoje szanse na zdobycie potencjalnego klienta.

Reklamuj swoją markę i czerp z tego jak największe korzyści. Płać za reklamę tylko wtedy, gdy użytkownik w nią kliknie. Inwestuj mniej za promocję niż w radio, TV czy na bilbordach i docieraj do większej liczby użytkowników. Reklama Pay Per Click to bez wątpienia świetny sposób na rozwój firmy i wysoki zwrot z inwestycji.

Płacisz tylko za wynik

Korzystając z reklam PPC, płacisz tylko za określony wynik. Na przykład dzięki ustawieniu płatności za kliknięcie reklamy, zapłacisz dopiero po jej kliknięciu.

Możliwość pracy z budżetem

Kampanie PPC działają w ramach określonego budżetu i ma to pozytywny wpływ zwłaszcza na małe firmy, które mają ograniczony budżet na reklamę.

budzet-reklam-ppc
kampanie-ppc-wyswietlane-wlasciwym-osobom

Reklamy PPC są wyświetlane właściwym osobom

Kiedy ktoś wpisuje określone słowa w wyszukiwarce, oznacza to, że faktycznie szuka czegoś w tym konkretnym momencie.

Reklamy Pay Per Click dają doskonałą okazję do zaprezentowania swoich produktów lub usług potencjalnym klientom w czasie, kiedy tego najbardziej chcą, dzięki czemu zwiększa to współczynnik konwersji.

Kampania PPC jest elastyczna i mierzalna

Kampanie Pay Per Click są wyposażone w wiele wskaźników, które pozwalają mierzyć wyniki i dowiedzieć się, co działa najskuteczniej.

System każdej platformy czy to Google Ads czy Facebook Ads jest elastyczny, ponieważ oferuje konfigurowalne opcje, które odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom.

kampanie-ppc-mierzalne
odbiorca-docelowy-kampanii-ppc

Możliwość wyboru rynku docelowego

Kampania PPC daje możliwość wyboru lokalizacji geograficznej, w której znajduje się Twój rynek docelowy. Oznacza to, że Twoje reklamy będą wyświetlane klientom w dowolnie obranej lokalizacji zwłaszcza, gdy znasz docelową grupę odbiorców swojego przekazu.

Reklamy, które można stosować w kampaniach Pay Per Click, są wyświetlane w oparciu o to, do kogo chcesz kierować reklamy.

Sposoby definiowania odbiorców

Sposób, w jaki możesz dotrzeć do potencjalnych klientów wykorzystując kampanie PPC, polega między innymi na kierowaniu na podstawie ich cech, zainteresowań czy zachowań. Prawidłowo kierując reklamy i wyświetlając je we właściwym momencie, znacznie bardziej prawdopodobne jest podjęcie działania lub zaangażowanie ze strony użytkowników. Zapewnia to wysoki wynik trafności i niższy koszt kliknięcia. Zatem odpowiednio dobrane kierowanie oszczędza Twoje pieniądze. Oto kilka przykładów definiowania odbiorców.

 • Płeć
 • Wiek
 • Lokalizacja
 • Zainteresowania
 • Dochód
 • Wykształcenie
 • Zachowania zakupowe
 • Technologia, której używają
 • Status związku
 • Status rodzicielski
 • Posiadanie dzieci
 • Wiek dzieci
 • Status klienta (jeśli wcześniej wszedł w interakcję)

Zamów darmową wycenę!

Wypełnij brief

Oferujemy profesjonalne zarządzanie Google Ads i FB Ads

Nasze usługi zarządzania kampaniami Google Ads i kampaniami Meta (Facebook Ads) mają na celu realizację reklam na rzecz Twojej firmy. Oferta obejmuje analizę rynku i konkurencji, identyfikację najbardziej dochodowych odbiorców, śledzenie wyników i optymalizację.

Uwzględnimy Twoje cele i będziemy pracować w ramach określonego przez Ciebie budżetu, aby stworzyć właściwą strategię promowania się z możliwie najwyższym zwrotem z Twojej inwestycji.

eksperci
wiedza-o-kampaniach-PPC

Nasze kampanie PPC są w sam raz dla Ciebie

Jeśli szukasz renomowanej firmy do zarządzania Twoim kontem Google Ads czy Facebook Ads, to Divloy jest firmą idealną dla Ciebie. Już od 2010 roku budujemy swoje doświadczenie pracując na platformie Google Ads i wiemy, co należy zrobić, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

Nie tylko zaoszczędzimy Twój cenny czas, zarządzając reklamami, ale także pomożemy Ci jak najlepiej wykorzystać Twój budżet reklamowy. Każdy specjalista od reklam PPC wie, że wyłącznie odpowiednie kwalifikacje oraz zaangażowanie pomagają w świadczeniu najlepszych usług, co właśnie oferujemy naszym klientom. Nie spoczniemy, dopóki nie upewnimy się, że naszej wysokiej jakości usługa sprawi, że będziesz zadowolony.

Jesteśmy lepsi niż zwykła agencja od PPC

Korzystałeś już z jakiejś agencji, ale to nie zdało egzaminu? Nasze przejrzyste działania zrobią różnicę. Zapewniamy doświadczenie oraz to, że każda reklama będzie właściwie obsługiwana. Dzięki nam masz pełną kontrolę nad swoją obecnością reklamową i doskonale wiesz ile co kosztuje, beż żadnych niespodziewanych kosztów.

Tradycyjne agencje, będę Cię karać za coraz to większy budżet na reklamę, pobierając coraz większą prowizję i nadal przeznaczając Ci mało czasu.

najlepsza-agencja-kampanii-ppc
kampanie-ppc-cena

Kampanie PPC cena promowania

Zapewnimy, że decydując się na współpracę z nami zarobisz zdecydowanie więcej pieniędzy niż zainwestowałeś. Jako profesjonalna agencja kampanii PPC, świadczymy nasze usługi dla wszystkich rodzajów biznesu, małych i dużych firm.

Gdybyś zastanawiał się ile kosztuje reklam Pay Per Click , to musisz wiedzieć, że nasze usługi są bardzo przystępne cenowo, natomiast sama cena reklamy jest uzależniona od tego, co masz zamiar promować.

Jeśli chcesz przenieść swój biznes na nowy, wyższy poziom, to z wielką przyjemnością pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami!

Zamów darmową wycenę!

Wypełnij brief

Kampanie PPC z Divloy to idealne rozwiązanie

pracownik w biurze

Nie da się ukryć, że każda platforma PPC bardzo ułatwia firmom tworzenie i promowanie biznesu, ale nie wykonuje ich skutecznej optymalizacji, przez co szansa takiej firmy na duży sukces, drastycznie spada. Kiedy samodzielnie tworzysz reklamę jest ona pozostawiona później sama sobie.

My natomiast dysponujemy skutecznymi technikami maksymalnego wykorzystania reklamy i zarabiania na niej, dlatego też nasza oferta, którą przygotujemy dla Ciebie będzie dostosowana do Twoich celów.

Divloy wyróżnia się na wiele sposobów

Podczas współpracy z Divloy oczekuj nowatorskich strategii opracowanych z naciskiem na wyjątkową jakość. Tworzymy niezwykłą wartość dla ery cyfrowej dzięki naszym przełomowym i kreatywnym ideom, ukierunkowanym na realizację celów, opierając się na danych, które prowadzą do sprawdzonych wyników.

W każdej sytuacji zapewniamy wgląd w naszą pracę, a także wsparcie i wskazówki, tak abyś wiedział nie tylko, co robimy, ale także dlaczego to robimy.

najlepsze-kampanie-ppc-z-divloy
relacje z klientami

Koncentracja na kliencie

Nieustannie skupiamy się na kliencie, dlatego musisz wiedzieć, że damy z siebie absolutne maksimum, aby Twoja reklama dotarła do tysięcy docelowych użytkowników skłonnych do podjęcia interakcji. Opowiemy Ci jak działa każda z platform PPC oraz jak zrobić reklamę, tak aby była skuteczna.

Google Ads czy Facebook Ads nadal pozostają wielką zagadką dla wielu firm, a taka forma reklamy jest dla wielu branż priorytetem. Zawsze, kiedy będziesz potrzebować informacji lub odpowiedzi na pytania, będziesz mógł zwrócić się do nas z pełnym przekonaniem, że Ci pomożemy.

Dostosowanie do potrzeb

Potrzeby każdej firmy są wyjątkowe, niezależnie od tego przy jakiej usłudze z nami współpracujesz. Pamiętaj, że jesteśmy tutaj, aby wesprzeć Cię niestandardowym rozwiązaniem, które pasuje do Twojego celu i budżetu.

Ciągły rozwój

Poświęcamy czas na opracowanie skutecznej strategii reklamowej w oparciu o cele i potrzeby Twojej firmy. Ustalamy, kim są Twoi docelowi odbiorcy, a następnie tworzymy strategiczny plan dotarcia do nich.

rozwój marki
budowanie marki

Budowanie strategii

Zawsze pracujemy nad stworzeniem strategii dotarcia do pożądanej grupy docelowej. Obejmuje to strategię opartą na budżecie i Twoich celach.

Budowanie marki

Chociaż promocja z wykorzystaniem kampanii PPC polega na tworzeniu reklam do kliknięcia w celu skłonienia osoby do interakcji, zależy nam również na skutecznym budowaniu Twojej marki.

Sprawdź opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

Zamów darmową wycenę!

Wypełnij brief

Opinie klientów

Najczęściej zadawane pytania na temat Kampanie PPC

Czy Facebook Ads jest lepszy niż Google Ads?

Google Ads i Facebook Ads różnią się od siebie pod względem sposobu kierowania na odbiorców. Cele Google określane są przede wszystkim na podstawie tego, co ludzie wpisują w wyszukiwarce. Cele Facebooka oparte są na zainteresowaniach, które ludzie mają w swoich profilach (strony, które ludzie polubili, zainteresowania, które mogli dodać, oraz targetowanie demograficzne na podstawie danych stron trzecich).

Ile kosztują nasze usługi kampanii PPC?

Wszystko zależy od Twojej konkretnej sytuacji. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej marca oraz celach, abyśmy mogli dowiedzieć się więcej o Twojej firmie.

Kampanie PPC, a pozycjonowanie, czyli co lepiej wybrać?

Zadając sobie pytanie, co jest lepsze reklama PPC czy pozycjonowanie chciałbyś wiedzieć, która forma promocji Twojego biznesu będzie właściwsza. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie swojego biznesu jesteś i co chcesz osiągnąć.

Załóżmy, że jesteś właścicielem samochodu, względem którego musisz wykonywać cyklicznie określone czynności, jak na przykład tankowanie, opłata ubezpieczeń, przeglądy. Teraz pomyśl o swojej witrynie internetowej jak o zakupionym samochodzie, a o pozycjonowaniu jako o tych cyklicznych czynnościach. Cokolwiek wykonasz w swojej witrynie za pomocą pozycjonowania, możesz zachować na stałe. Natomiast inwestowanie w kampanie PPC to trochę jak wynajmowanie niesamowitego auta, o nadzwyczajnych osiągach. Masz to auto przez cały okres najmu, ale po zakończeniu inwestowania w co miesięczną opłatę, auta po prostu nie będzie.

Wypełnij formularz i odbierz bezpłatną wycenę

Divloy CEO
Sięgnij po zupełnie darmową wycenę usług PPC. Zapoznamy się z Twoim biznesem oraz oczekiwaniami i przygotujemy indywidualną ofertę.

Na przesłane zapytania odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:00.