O Firmie

Jesteśmy przyjazną firmą działającą w branży Growth Hacking. Dostarczamy usługi z zakresu SEO i PPC dla klientów z całego świata, wykorzystując sprawdzone strategie i swoje wieloletnie doświadczenie, zapewniając klientom doskonałe rozwiązania. Cel jaki mamy, to zwrot z inwestycji naszych klientów, gdzie stawiamy ich wartości biznesowe w epicentrum tego, co robimy.

Starannie opracowujemy strategie, które mają na celu osiągnięcie sukcesu przez naszych klientów, zarabianie przez nich większych pieniędzy i rozwijanie marki w internecie. Uwielbiamy rozmawiać z naszymi klientami o rozwoju ich firm.

Dołącz do grona naszych klientów!
Divloy
Michał Martyniuk - właściciel marki Divloy

Divloy to wyjątkowe podejście do marketingu online

Divloy to firma, która zajmuje się promowaniem firm w internecie działając w obszarach SEO i PPC. Zanim założyłem Divloy, pracowałem w Polskich i zagranicznych agencjach marketingu online. Dzięki temu udało mi się zebrać najlepsze praktyki oraz strategie w całość. Tworząc markę Divloy nie chciałem stworzyć kolejnej, zwykłej i wyłącznie ładnie opakowanej agencji, jakich pełno w branży marketingu online. Zdawałem sobie sprawę, że wiele firm na rynku potrzebuje rzetelnego i uczciwego partnera biznesowego do współpracy przy promocji w internecie, a takim zaufanym partnerem jest właśnie Divloy!

Nasza misja

W Divloy postawiliśmy sobie za misję przekształcanie naszych umiejętności i wiedzy w skutecznie działania dla naszych klientów oraz ich edukację. W świecie pełnym szumu informacyjnego, musisz mieć dobrych partnerów i właśnie marka Divloy jest takim partnerem, godnym zaufania. Tworzymy innowacyjne rozwiązania marketingu internetowego, inteligentnie rozwijając projekty nad którymi pracujemy. Jesteśmy przepustką do rozwoju Twojej firmy w internecie i wzrostu wyników.

misja Divloy
Działamy niczym laboratorium

Działamy niczym laboratorium

Wdrażamy strategie, mierzymy dane i optymalizujemy projekty we własnym zakresie, trochę tak jak w laboratorium. Przeprowadzamy własne testy skuteczności stosowanych rozwiązań. Kierujemy się danymi i jesteśmy ich całkowicie świadomi.

Pamiętaj, że w rozwoju Twojej firmy jesteś zawsze z nami, a my konsultujemy z Tobą wszystkie nasze pomysły i plany. Wdrażamy najbardziej odpowiednie rozwiązania i nigdy nie korzystamy z gotowych schematów. Nie powtarzamy tych samych rozwiązań, dlatego nasze podejście jest indywidualne.

Nasi klienci to partnerzy biznesowi

Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi klientami krajowymi oraz z firmami z całego świata, ze względu na bezsprzeczny fakt, że internet nie ma dziś granic, a realizacja usług, które oferujemy jest możliwa dla klientów pochodzących z dowolnego miejsca na ziemi. Rozwijamy skutecznie naszą markę, dlatego możemy spojrzeć na Twoją firmę oczami przedsiębiorcy, a nie tylko teoretyka.

Nieustannie monitorujemy najnowsze trendy, aby mieć pewność, że używamy najbardziej aktualnych strategii. Dowiedz się, co nas napędza i jak możemy Ci pomóc osiągnąć wzrost, stosując właściwe rozwiązania. Bez względu na to, w jakiej branży działasz, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w realizacji Twojego projektu.

relacje z klientami
budowanie marki

Zadbamy o budowanie rozwoju Twojej marki

W odróżnieniu od tradycyjnych agencji, my skupiamy się na uzyskiwaniu wyznaczonego przez Ciebie celu. Nie ważne czy ma to być większy ruch, nowi użytkownicy, leady czy konwersje. Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele kampanii dla naszych klientów z myślą o ich krótkoterminowych i długoterminowych celach. Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach firmy powinny skupiać się na promocji w internecie, aby osiągnąć znaczące wyniki. Każda strategia, którą przedstawiamy naszym klientom, jest poparta danymi i realnymi wynikami.

Stosujemy model Growth Hacking

Jeśli zadajesz sobie pytanie czym tak na prawdę jest Growth Hacking, to od razu wyjaśniamy, że jest to dziedzina będąca połączeniem marketingu, analizy danych i wykorzystywania nowych technologii, zdarza się, że jest określane czasem jako Growth Marketing.

Podejście skupia się na osiągnięciu założonych celów, natomiast wybór kanału, techniki lub narzędzia do tego jest uzależniony od specyfiki danej branży. Niezwykle ważny jest dlatego posiadany przez nas szeroki zakres wiedzy oraz umiejętności budowany na bazie naszego wieloletniego doświadczenia i mnóstwa zrealizowanych projektów.

Stosujemy model Growth Hacking
Przyciągnij nowych klientów

W modelu Growth Hacking kluczowe jest pozyskanie możliwie największej liczby klientów przy możliwie jak najmniejszych wydatkach. My, mając świadomość jak ważny jest marketing w wyszukiwarkach internetowych oraz skuteczne kampanie PPC koncentrujemy się wyłącznie na strategiach związanych z rozwojem firmy. Jesteśmy otwarci na testowanie różnych rozwiązań i analizowanie osiąganych wyników, sprawdzając dzięki temu, co działa najlepiej na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Jak wygląda nasz proces działania?

Skupiamy się na ocenie danych związanych z pozyskiwaniem potencjalnych klientów oraz konwersji, dlatego priorytetem jest tworzenie właściwej strategii marketingowej. Wykorzystujemy całą ścieżkę pozyskiwania klienta oraz przeprowadzamy eksperymenty sprawdzając, który kierunek działa najlepiej, gdzie każda zwykła agencja SEM zamyka się zazwyczaj na jedną metodę, bez testowania skuteczniejszych i tańszych rozwiązań. Identyfikujemy odpowiednie persony na podstawie wyznaczonego celu, co jest niezbędne, aby rozpocząć pracę.

Tworząc plan działań marketingowych dla naszych klientów, pomagamy osiągnąć szybki i zrównoważony wzrost. Zwracamy również uwagę na utrzymanie aktywnych klientów. Dążymy do uzyskania jak największej liczby odwiedzających, zmieniając ich w zadowolonych nabywców. Ważna jest dla nas strategia marketingowa firmy, z którą mamy przyjemność współpracować.

cel
Krok 1
Wyznaczamy Odpowiedni Cel
...zgodny z Twoimi oczekiwaniami
strategia
Krok 2
Opracowujemy Strategię Działań
...którą będziemy realizować
plan
Krok 3
Realizujemy Ustalony Plan
...tożsamy z przyjętą strategią
optymalizacja wyników
Krok 4
Optymalizujemy Wyniki
...dzięki czemu będą jeszcze lepsze
wnioski
Krok 5
Wyciągamy Wnioski
...a w razie potrzeby modyfikujemy strategię
wskaźniki
Krok 6
Mierzymy Osiągane Rezultaty
...i informujemy Cię o nich na bieżąco

Wykorzystujemy koncepcję lejka sprzedażowego

W odróżnieniu od tego, jak działają tradycyjne agencje marketingowe, my stosujemy strategię lejka sprzedażowego, która umożliwia skuteczniejsze budowanie relacji z przyszłym klientem i zachęcenie go w ten sposób do konwersji. Założeniem lejka sprzedażowego jest prowadzenie klienta krok po kroku naszej oferty, aż do momentu dokonania zakupu. Każdy etap lejka sprzedażowego to różne cele i adekwatne względem niego działania marketingowe.

Świadomość - poinformowanie potencjalnego klienta o naszym istnieniu.

Zainteresowanie - edukowanie klienta i stworzenie dla niego wartościowego źródła wiedzy.

Rozważanie - moment, w którym klient wybiera konkretną markę oraz szuka najlepszych dla siebie rozwiązań i sprawdza rekomendacje innych klientów.

Zakup – moment dokonania zakupu przez klienta, gdzie istotnie jest jego zadowolenie, aby nas polecał i wracał po kolejną ofertę.

etapy lejka sprzedażowego

Tradycyjna agencja marketingu internetowego koncentruje się głównie na ostatnim etapie lejka, czyli wyłącznie na zakupie produktu przez potencjalnego nabywcę, pomijając wszystkie wcześniejsze jego etapy i tym samym nie osiągając celu z jakim przychodzi klient. My skupiamy się na wszystkich fazach lejka, szukając idealnego miejsca do zwiększenie przychodów przy niskim koszcie.

Rozwijamy rozpoznawalność brandu oraz zainteresowanie użytkownika oferowanym produktem i usługą, zwiększamy liczbę odwiedzających, aż w końcu zamieniamy użytkownika w klienta. Proces tego przekształcenia może wydawać się długotrwały i pracochłonny, lecz w szerszej perspektywie przynosi lepszy efekt i zbliża nas do uzyskania obranego celu.

Certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności

Sprawdź opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały