Optymalizacja SEO

Nasza optymalizacja strony internetowej i sklepu online poprawi rankingi w wyszukiwarkach i zwiększy ruch w Twojej witrynie, ostatecznie zwielokrotniając liczbę potencjalnych klientów oraz sprzedaż. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek wymaga wiele wysiłku i czasu, a jest absolutnie niezbędna, aby zmaksymalizować szanse na wysokie pozycje w SERPach. Możemy sprawić, że Twoja witryna będzie w pełni zoptymalizowana pod kątem użytkownika, a jednocześnie przyjazna dla wyszukiwarek internetowych. Nasza usługa będzie miała realny wpływ na Twoje wyniki. Wybierz naszą ofertę, zoptymalizujmy Twoją stronę i wykorzystajmy w pełni jej potencjał!
Zacznijmy współpracę!
Optymalizacja SEO Oferta

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki i użytkownika

Pomimo oczywistego znaczenia obecności firmy w internecie, w dzisiejszych czasach optymalizacja strony www jest dla wielu firm zaskakująco zaniedbanym obszarem, gdzie istnieje ogromny i niewykorzystany potencjał na zwiększenie ich zysków. W trakcie budowanego przez lata doświadczenia, byliśmy niezwykle zaskoczeni, jak wielu naszych klientów to solidnie zbudowane firmy, ale zanim rozpoczęliśmy współpracę to bardzo niewiele lub praktycznie wcale nie koncentrowali się na swoich usługach internetowych, a ich optymalizacja strony pod Google to temat, który nie istniał. W efekcie podejmowanych było niemalże zero działań w tym zakresie oraz istniał wyraźny brak wiedzy na temat tego, jak ich witryna była zoptymalizowana pod kątem potrzeb Google i innych wyszukiwarek oraz co mogą zrobić, aby zajmować kluczowe lokaty w wynikach wyszukiwania dla najważniejszych wyszukiwanych haseł.

Optymalizacja sklepu internetowego

Właściwie wykonana optymalizacja sklepów decyduje o tym, jakie znaczenie mają one w oczach Google, a także jakie jest ich postrzeganie przez klientów. Zapewniamy, że ramach naszej usługi optymalizacji, wdrożymy zmiany, które będą miały faktyczny wpływ na Twój projekt. Skupiamy się na zasadach rankingowych i przestrzegamy wskazówek. Każda część Twojego sklepu musi być zgodna z najlepszymi praktykami, aby osiągnąć sukces.

Dzięki naszej strategii zapewnimy odpowiedni kształt witryny i pełną optymalizację pod kątem maksymalnej widoczności. Obejmuje to między innymi prace nad elementami strukturalnymi, takimi jak struktury adresów URL, przekierowania, responsywność na urządzeniach mobilnych, metadane i wiele, wiele więcej.

Zakres optymalizacji witryny

Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową i sklep internetowy, zwracając uwagę na wszystkie problemy, które zidentyfikowaliśmy podczas audytu witryny lub wynikające z Twoich wskazań, tak aby strona działała na rzecz Twojej firmy i była w stanie przekształcić odpowiedni ruch w sprzedaż lub leady. Używamy wyłącznie działań, które są zgodne z wytycznymi lub zaleceniami Google oraz innych wyszukiwarek, które dotyczą sposobu promowania witryn internetowych. Zoptymalizujemy meta tagi, wewnętrzną strukturę linkowania, poprawimy niską prędkość ładowania strony na komputerze i urządzeniu mobilnym.

struktura

wdrożenie zmian w strukturze

meta dane

optymalizacja metadanych

przekierowanie

implementacja przekierowań

mapa strony

optymalizacja map witryny

czas ładowania strony

optymalizacja prędkości serwisu

kod strony

korekta błędów w kodzie strony

plik robots

implementacja pliku robots.txt

urządzenie mobilne

optymalizacja zgodności mobilnej

linkowanie

linkowanie wewnątrz serwisu

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Optymalizacja strony i sklepu pod kątem SEO, a bezpieczeństwo witryny

Ważne jest, abyś posiadał certyfikat SSL, który gwarantuje ochronę witryn internetowych oraz zabezpiecza ich połączenie z serwerem. Usługa ma bezpośrednie przełożenie na ochronę przetwarzania wrażliwych informacji, takich jak na przykład dane osobowe, płatności, loginy i hasła. Certyfikat SSL jest wdrażany dla danej domeny i zawiera informacje o jej właścicielu. Certyfikaty SSL mają zastosowanie w sklepach internetowych, witrynach z formularzami i opcją rejestracji, czy też w systemach bankowości elektronicznej.

Google zwraca uwagę na posiadanie SSL nie tylko w przełożeniu na rankingi wyszukiwania, ale także zapewniając bezpieczeństwo informacji o Tobie i Twoich klientach. Naruszenie zasad bezpieczeństwa Google może mieć katastrofalne skutki dla Twojej witryny i mało kto będzie chciał z niej korzystać. Nasza usługa optymalizacji przekłada się również na poprawę środków bezpieczeństwa Twojej witryny zapobiegając włamaniu się na nią.

Optymalizacja stron www sprawia, że są bardziej wiarygodne

Obecnie większość konsumentów uważa ranking witryn za jeden z kluczowych czynników określających wiarygodność witryny. Pomyśl, jak często pomijasz kilka pierwszych wyników, szukając czegoś w Google? Nie często, prawda? Nie jesteś sam. Morał tej historii jest taki, że musisz być widoczny dla użytkownika, a przez to będziesz bardziej wiarygodny!

Skuteczna SEO optymalizacja strony powstrzyma utratę klientów

Każdego dnia ludzie szukają w internecie usług, które oferujesz. Jeśli nie wyświetlasz się w wynikach wyszukiwania, jest bardzo prawdopodobne, że są tam Twoi konkurenci, co oznacza, że wszyscy potencjalni klienci trafiają właśnie do nich. Nie chcesz tego, prawda? W takim razie wybierz naszą usługę optymalizacji już dziś!

Przyspieszymy Twoją witrynę - optymalizacja prędkości strony i sklepu

Rozumiemy, jak ważne jest, aby przyspieszyć Twoją witrynę i możemy to naprawić. Jeśli Twój serwis ładuje się około 5 sekund, to prawdopodobieństwo odrzucenia wzrasta o 90%. Wysoki współczynnik odrzuceń negatywnie wpłynie na Twoje rankingi. Lepsza prędkość, to tym samym lepsze wrażenia dla użytkowników, a to oczywisty znak wartościowej witryny, która zadowala konsumentów i dlatego powinna być nagradzana wyższą pozycją w rankingu.

Ponadto Google oficjalnie przyznaje, że szybkość strony jest czynnikiem rankingowym w ich indeksie mobile-first. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników z wolnym internetem lub właśnie korzystających z urządzeń mobilnych. Szybsza witryna to lepsze wrażenia użytkownika, niższy współczynnik odrzuceń, wyższe rankingi oraz więcej konwersji.

Prędkość Strony

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Jesteśmy ponad zwykłymi agencjami

Różnimy się zdecydowanie od większości agencji, dla których optymalizacja strony pod SEO to praca oparta na szablonach i niewychodzenie poza ich ramy. Nam zależy na Twoim sukcesie, bo każdy nasz zadowolony klient to szansa na polecenie współpracy z innymi, więc mamy sytuację win - win. Ciężko pracujemy, aby Twoje cele i oczekiwania zostały spełnione.

Jako firma bazująca na ponad 10 letnim doświadczeniu, jesteśmy w doskonałej pozycji, aby oferować usługę optymalizacji. Współpracowaliśmy z wieloma klientami, których rankingi w wynikach wyszukiwania były mało zadowalające, częściowo ze względu na powolną witrynę. Wybór naszej usługi optymalizacji jest mądry, ponieważ oprócz poprawy szybkości witryny, doradzimy Ci również, co jeszcze możesz zrobić, aby poprawić swoje SEO i osiągnąć cele rozwoju cyfrowego!

Optymalizacja i jaka jest cena jej wykonania

Co to jest optymalizacja SEO strony i sklepu oraz jak może rozwinąć Twój biznes?

Oto prosta definicja Divloy: Optymalizacja strony SEO, to proces wprowadzania zmian w witrynie, tak aby ostatecznie pojawiała się ona możliwie jak najwyżej na stronach wyników wyszukiwania i przyciągała więcej potencjalnych klientów.

Optymalizacja sklepów internetowych lub optymalizacja stron internetowych ma kluczowe znaczenie dla wzmocnienia marki i widoczności firmy online. Udoskonalenie witryny pod kątem wyszukiwarek umożliwia pojawienie się wyżej w wynikach wyszukiwarek, dzięki czemu możesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Daje to możliwość interakcji z odwiedzającymi, jednocześnie budując zaufanie.

Optymalizacja strony cennik, czyli ile to kosztuje?

Po pierwsze to nie wiemy, a przynajmniej na razie. Do momentu, aż nie dowiemy się, jakie są Twoje cele związane z obecnością Twojej firmy w internecie, nie możemy podać Ci wyceny, ponieważ mamy za mało danych. Jeśli jednak wypełnisz formularz na naszej stronie, będzie to pierwszy krok, aby dowiedzieć się o sobie więcej, a to pozwoli na przedstawienie wyceny naszej usługi.

Po drugie możesz pomyśleć, że to drogo. Mając na uwadze to, że w oparciu o nasze know-how będziesz pozyskiwał przychód z działalności to niczym nadzwyczajnym jest, że musisz zainwestować swoje pieniądze, aby dostać się na szczyt. Ale kiedy już tam jesteś, zazwyczaj tam zostajesz.

Jak możemy pomóc?

Sięgnij po bezpłatną konsultację lub wycenę dotyczącą Optymalizacji SEO.