Blog: NEWS

Google A-ds

Zmiany Google Ads w sposobie strategii inteligentnego określania stawek w kampaniach w sieci wyszukiwania

Platforma Google Ads wprowadza zmiany w sposobie strategii inteligentnego określania stawek w kampaniach w sieci wyszukiwania.

Google A-ds

Listy Google Ads będą działać z inteligentnym określaniem stawek i zoptymalizowanym kierowaniem

Google wysłał do reklamodawców wiadomości e-mail z informacją, że począwszy od II kwartału 2022 kampanie korzystające z inteligentnego określania stawek i/lub zoptymalizowanego kierowania będą mogły korzystać ze wszystkich list kierowania na listę klientów.

Google A-ds

Przypomnienie Google Ads - od 30 czerwca 2022 wyłączona zostanie możliwość tworzenia i edycji rozszerzonych reklam tekstowych

Google Ads przypomina, że z końcem czerwca, zostaje wyłączona możliwość tworzenia oraz edycji rozszerzonych reklam tekstowych.

instagram

Nowe funkcje wiadomości na Instagramie

Instagram ogłosił nowe funkcje dla bezpośrednich wiadomości na swojej platformie, które polegają na udostępnianiu zapowiedzi muzycznych na czatach i wiele więcej.

Google A-ds

Zmiany w raportowaniu o miejscach docelowych w kampaniach Google Ads promujących aplikacje

Google usunęło w wszystkie dane o miejscach docelowych kampanii Google Ads promujących aplikacje z niektórych raportów.

instagram

Nowa funkcja prostszych prywatnych polubień w Instagram Stories

Nowa funkcja na Instagramie, która pozwala „polubić” dowolną historię w swoim kanale i powiadomić o tym twórcę bez konieczności rozpoczynania bezpośredniej rozmowy.

Google News

Showcase w Wiadomościach Google już w Polsce

Showcase w Wiadomościach Google wystartowało w Polsce. Projekt będzie oparty o współpracę z 47 polskimi wydawnictwami, ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi.

Facebook News

Facebook notuje wyraźne spadki liczby użytkowników

Wraz z początkiem 2022 roku platforma mediów społecznościowych Facebook, notuje wyraźne spadki liczby aktywnych użytkowników.

Załaduj więcej wpisów