Google Ads

Reklama Google Ads (dawniej Google AdWords), to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form na promowanie biznesu w internecie, dlatego jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jest to najszybsza metoda pozyskiwania nowych klientów, których chcesz i potrzebujesz, a dzięki nam zanotujesz natychmiastowe wyniki. Daj się odnaleźć w sieci, dotrzyj do osób, które już teraz szukają tego, co oferujesz. Przyciągnij użytkowników i zamień ich w swoich klientów przy jak najmniejszych nakładach inwestycyjnych. Nie marnuj swojego czasu na firmy, które nie zrealizują Twojego celu. Czy jesteś gotowy na spektakularne wyniki i rozwój swojej firmy? Bierzmy się do pracy!
Zacznijmy współpracę!
Google-A-d-s

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Google Ads na pewno Ci się przyda

Google Ads, czasem określane po prostu jako reklamy Google bądź linki sponsorowane Google, jest usługą reklamową dla firm, które chcą wyświetlać swoje reklamy w wyszukiwarce Google, na stronach partnerów, na platformie YouTube czy też w skrzynce pocztowej Gmail. Jeśli Twoja witryna jest zupełnie nowa i masz świadomość tego, że minie trochę czasu, zanim zaczniesz zajmować liczące się pozycje w wynikach wyszukiwania Google, to dzięki Google Ad Words Twoja oferta będzie natychmiast widoczna w sieci. Platforma Google Ads pozwala inwestować pieniądze i natychmiast generować ruch w serwisie!

Dostań się na szczyt wyników wyszukiwania

Oferujemy efektywne zarządzanie kontem, a każda utworzona przez nas w systemie Google AdWords reklama sprawi, że dzięki nam dostaniesz się szybko na szczyt wyników wyszukiwania Google. Zrealizujemy skuteczne reklamy, co pozwoli zwiększyć widoczność Twojej marki, zwiększyć ruch w witrynie, przyciągnąć klientów i zwielokrotnić liczbę konwersji. Pamiętaj, że w Divloy zapewniamy natychmiastowe rezultaty, wykorzystując sprawdzone taktyki, opracowane na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia.

Odkryj zalety Google AdWords

Zalety-Google-A-d-s

Docieraj do swoich klientów w czasie rzeczywistym i promuj produkty oraz usługi zgodnie z ich zapotrzebowaniem. Zwiększ liczbę potencjalnych nabywców oraz ilość konwersji. Wykonana przez nas reklama Google AdWords, pozwoli pokonać konkurencję i zwiększyć Twoje szanse na zdobycie potencjalnego klienta.

Reklamuj swoją markę i czerp z tego jak największe korzyści. Płać za reklamę tylko wtedy, gdy użytkownik w nią kliknie. Inwestuj mniej za promocję niż w radio, TV czy na bilbordach i docieraj do większej liczby użytkowników. Google Ads to bez wątpienia świetny sposób na rozwój firmy i wysoki zwrot z inwestycji.

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Oferujemy profesjonalne zarządzanie Google AdWords

Nasze usługi zarządzania Google Ads mają na celu realizację reklam na rzecz Twojej firmy. Oferta Google Ads obejmuje analizę rynku i konkurencji, identyfikację najbardziej dochodowych słów kluczowych, śledzenie wyników i optymalizację. Uwzględnimy Twoje cele i będziemy pracować w ramach określonego przez Ciebie budżetu, aby stworzyć właściwą strategię promowania się w Google AdWords z możliwie najwyższym zwrotem z Twojej inwestycji.

Sprawdź zweryfikowane opinie naszych klientów

google reviews

Poznaj marki, które nam zaufały

greenlab logomalve logokorona nieruchomosci logomedfuture logo
top brand logoelajo logomont-brand-logopharmashop24-logo
ekiddo-logokancelaria-mediacyjna-logodla-smaku-logokurpiasz-logo

Zacznijmy współpracę!

Skontaktuj się teraz

Opinie klientów

Najczęściej zadawane pytania na temat Google Ads

Google Adwords co to jest?

Stawiając pytanie Google Ads co to jest, musisz wiedzieć, że jeśli chodzi o wyszukiwarki, Google jest najbardziej rozpoznawalną i dominującą ze wszystkich. Firmy skupiają się na Google w kontekście generowanie swojego dochodu, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak maksymalizować zyski i optymalnie wykorzystywać istniejące możliwości, aby Twoja firma była widoczna w sieci.

Google Ads (Google Adwords) jest prawdopodobnie najważniejszą i najbardziej ciekawą strategią zarabiania pieniędzy pochodzących z inwestycji w reklamę. Możesz wybierać słowa kluczowe, na które chcesz się promować, ustawić lokalizację, w której ma się ona wyświetlać, dzięki temu możesz kierować reklamy na klientów, którzy Twoim zdaniem kupią Twoje produkty lub usługi.

Większość ludzi nie przechodzi obojętnie obok tego, co widzi w wynikach wyszukiwania Google, więc reklama Google Ads jest kluczem do Twojego sukcesu. Specjalizujemy się w skutecznych strategiach, które przynoszą realny zwrot z inwestycji w reklamę.

Google Ads jak działa?

Platforma Google Ads wykorzystuje system ustalania stawek, dzięki któremu reklamodawcy licytują określone słowa kluczowe, aby ich reklamy pojawiały się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

Opłata jest pobierana za każdym razem, gdy ktoś kliknie reklamę. Zwykle dostępne są cztery miejsca na górze pierwszej strony wyników wyszukiwania Google, a kolejne trzy na dole. Statystyki pokazują, że ponad 75% użytkowników nigdy nie wychodzi poza pierwszą stronę SERPów. Oznacza to, że pierwsza strona jest bardzo ważna i na niej zwykle umieszczane są reklamy. Miejsce, w którym zostaną umieszczone Twoje reklamy, zależy od tego jaka jest stawka za dane słowo kluczowe.

Przyjmijmy, że jesteś reklamodawcą A i przeznaczasz 4 PLN, a Twój konkurent, reklamodawca B zaoferował 5 PLN za to samo słowo kluczowe, to w takiej sytuacji przeważnie reklamodawca B zajmie pierwsze miejsce, a Ty (reklamodawca A) drugie. Nie zawsze jednak tak się dzieje, ponieważ poza przeznaczoną kwotą, liczy się strona, do której prowadzi reklama.

Google Adwords, a pozycjonowanie, czyli co lepiej wybrać?

Zadając sobie pytanie, co jest lepsze Google Adwords czy Pozycjonowanie chciałbyś wiedzieć, która forma promocji Twojego biznesu będzie właściwsza. Wszystko zależy od tego, na jakim etapie swojego biznesu jesteś i co chcesz osiągnąć.

Spójrz na nasz przykład. Załóżmy, że jesteś właścicielem samochodu, względem którego musisz wykonywać cyklicznie określone czynności, jak na przykład tankowanie, opłata ubezpieczeń, przeglądy. Teraz pomyśl o swojej witrynie internetowej jak o zakupionym samochodzie, a o pozycjonowaniu jako o tych cyklicznych czynnościach. Cokolwiek wykonasz w swojej witrynie za pomocą pozycjonowania, możesz zachować na stałe. Natomiast inwestowanie w Google Ads to trochę jak wynajmowanie niesamowitego auta, o nadzwyczajnych osiągach. Masz to auto przez cały okres najmu, ale po zakończeniu inwestowania w co miesięczną opłatę, auta po prostu nie będzie.

Jak możemy pomóc?

Sięgnij po bezpłatną konsultację lub wycenę usług Google Ads.