instagram

Nowe funkcje wiadomości na Instagramie

Instagram wprowadził właśnie kilka nowych funkcji przesyłania wiadomości, w tym możliwość udostępniania podglądu muzyki, cichego wysyłania wiadomości, możliwość sprawdzania, kto jest online na czacie i nie tylko.

Zmiany te są częścią nieustannych prac platformy nad poprawą sposobu nawiązywania kontaktów i dzielenia się informacjami z najbliższymi znajomymi.

Wprowadzono 7 nowych funkcji przesyłania wiadomości, aby pomóc użytkownikom łączyć się z najbliższymi przyjaciółmi w bardziej płynny i zabawny sposób.

Przeglądaj i czatuj we właściwym czasie

przeglądaj i czatuj we właściwym czasie
about.instagram.com

Wprowadzono kilka ulepszeń, które pomagają ludziom odpowiadać, udostępniać i czatować:

  • odpowiadaj podczas przeglądania: otrzymujesz nową wiadomość podczas przeglądania swojego kanału? Możesz teraz odpowiadać bez wchodzenia do skrzynki odbiorczej i utraty miejsca. Ta nowa funkcja sprawia, że ​​czatowanie w aplikacji jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze
  • szybko wysyłaj do znajomych: chcemy pomóc ludziom w ponownym udostępnianiu interesujących treści bez przerywania ich korzystania z Instagrama. Dotykając i przytrzymując przycisk udostępniania, możesz bez wysiłku udostępniać posty najbliższym znajomym
  • zobacz, kto jest online: w górnej części skrzynki odbiorczej możesz zobaczyć, kto w danej chwili może rozmawiać na czacie, co pomaga znaleźć nieoczekiwane okazje do nawiązania kontaktu ze znajomymi.

Nowe doświadczenia w Twoich wątkach wiadomości

nowe doświadczenia w Twoich wątkach wiadomości
about.instagram.com

Dostosuj wiadomości do znajomych, korzystając z tych nowych funkcji:

  • odtwarzaj, wstrzymuj i odtwarzaj ponownie: dzięki integracji z Apple Music, Amazon Music i Spotify, które pojawią się wkrótce, możesz teraz udostępnić 30-sekundowy podgląd tego utworu, którego po prostu nie możesz wyrzucić z głowy, i swoim znajomym mogą słuchać bezpośrednio z czatu
  • wysyłaj wiadomości po cichu: wysyłaj wiadomości bez powiadamiania znajomych późno w nocy lub gdy są zajęci, dodając „@silent” w swojej wiadomości. Teraz możesz skontaktować się bez obaw o wysyłanie niechcianych powiadomień
  • utwórz ankietę ze swoim zespołem: decydujesz, gdzie iść na obiad lub o której godzinie się spotkać? Instagram wprowadza jedną z najbardziej lubianych funkcji czatu grupowego Messengera, dzięki czemu możesz utworzyć ankietę bezpośrednio na czacie grupowym.

Te nowe funkcje są dostępne w wybranych krajach z planami globalnej ekspansji. Jest to część ciągłej pracy Instagrama nad poprawą sposobu, w jaki łączysz się i udostępniasz swoim najbliższym znajomym.

Artykuł powstał na bazie publikacji w about.instagram.com.