Poznaj historię sukcesu współpracy Divloy i Malve

Jak osiągnęliśmy ROAS 638%? Jak zwiększyliśmy liczbę fraz o 1956%? Poznaj historię sukcesu współpracy Divloy i Malve!

Przedstawiamy historię sukcesu naszej współpracy z marką Malve. Firma posiada sklep internetowy, a także sklep stacjonarny w Bukowinie Tatrzańskiej.

Skutecznie realizowana przez nas promocja sklepu w oparciu o kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie, pozwoliła na osiągnięcie średniego ROAS 638% oraz wzrostu liczby fraz w TOP 50 o 1956%.

Umów konsultację!

Branża

Firma Malve jest drogerią internetową z najlepszymi kosmetykami polskich oraz zagranicznych marek dla kobiet i mężczyzn.

O firmie

Drogeria Malve, jak sam określa Pan Krzysztof Stasik - właściciel firmy - to "miejsce, które powstało z potrzeby serca i chęci przybliżenia świata beauty & health, aby był on na wyciągnięcie ręki - bez wychodzenia z domu".

Sklep posiada w sprzedaży kosmetyki dla kobiet i mężczyzn, oferując produkty do twarzy, ciała i włosów, a także zapachy.

O ile sklep stacjonarny istnieje już od bardzo dawna, to o tyle historia sklepu online dopiero się tworzy, a każdy kolejny miesiąc, to coraz większa jego widoczność w internecie oraz świadomość istnienia tej marki pośród klientów ceniących sobie produkty na prawdę dobrej jakości.

Oczekiwania i potrzeby

Postawionym przed nami celem było ożywienie sprzedaży w sklepie online, budowanie jego widoczności w wyszukiwarkach internetowych oraz zwiększenie rozpoznwalności marki Malve.

Sezonowość

sklep z kosmetykami google trends

Start współpracy

Czerwiec 2021

Najważniejsze podjęte działania

 • konfiguracja konta Google Ads oraz implementacja niezbędnych skryptów uskuteczniających działanie kampanii

 • optymalizacja plików produktów i produktów wykorzystywanych w kampaniach

 • budowanie kampanii reklamowych, cykliczna ich analiza oraz optymalizacja

 • utworzenie i konfiguracja kanału YouTube marki Malve oraz utworzenie video reklamowego

 • analizy SEO serwisu i opracowywanie strategii działań optymalizacyjnych

 • prace optymalizacyjne nad serwisem, celem dostosowywania do najlepszych praktyk SEO

 • analizy danych z wykorzystaniem m. in. narzędzi Google Analtyics, Google Search Console

Uzyskane efekty

Realizowane przez nas działania SEO i kampanie reklamowe Google Ads spowodowały zwiększenie ruchu, konwersji oraz sprzedaży. Poniżej przedstawiamy nieco danych liczbowych:

 • średni ROAS z kampanii reklamowych 638%
 • ROAS najskuteczniejszej kampanii 2292%
 • średni koszt konwersji poniżej 18 zł
 • wzrost ruchu w ciągu ostatnich 6 miesięcy z wyników organicznych o blisko 180%
 • wzrost liczby fraz kluczowych z 18 do 370, na które serwis jest widoczny w TOP 50

malve analiza widocznosci

Opinia klienta

"Czas na zmiany - takie hasło najczęściej pojawia się w momencie, kiedy firma szuka możliwości dalszego rozwoju swojego biznesu, bądź kiedy Krzysztof Stasik Malverynek takie zmiany na niej wymusza, aby w ogóle mogła dalej funkcjonować. Często te dwie motywacje mogą występować jednocześnie. Tak najkrócej można określić początek naszej działalności w świecie e-commerce, poprzedzony 10 latami prowadzenia drogerii stacjonarnych.

Początki były oczywiście trudne i bardzo szybko okazało się, że bez fachowej pomocy, w tak konkurencyjnym już środowisku, nie będziemy mogli odnieść sukcesu. 

Marketing szeptany doprowadził nas do nawiązania współpracy z firmą Divloy. Już pierwszy miesiąc zaplanowanej przez Pana Michała kampanii Google Ads przyniósł efekt w postaci regularnej sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Porównanie wyników sprzedażowych za dwa ostatnie kwartały pokazują bardzo wyraźny wzrost i utrzymanie tej tendencji.

Fachowość, komunikacja i co równie ważne empatia w podejściu do klienta, to dla nas trzy ważne powody, dla których bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Michałem i z racji których taką współprace możemy bardzo mocno polecić." - Krzysztof Stasik, właściciel marki Malve

Podsumowanie

Nasza współpraca z marką Malve, to po raz kolejny doskonały przykład tego, jak niezwykłe wyniki można osiągać, kiedy istnieje realne zaangażowanie w projekt obu stron oraz pełne zaufanie, co jest fundamentem przy takiej współpracy.

Marka Malve rośnie z każdym kolejnym miesiącem, a my niesamowicie cieszymy się, że jesteśmy częścią projektu z tak olbrzymim potencjałem. 😊

Zaprezentowane studium przypadku przyciągnęło Twoją uwagę? Pragniesz zacząć realnie rozwijać swój biznes w internecie? Chcesz wyprzedzić konkurencję?

Zachęcamy Cię do sprawdzenia oferowanych przez nas usług i skontaktowania się z nami. Przeanalizujemy Twoje zapytanie i przygotujemy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę wraz z wyceną!