Divloy pomógł GreenLab skutecznie wystartować w Google A-d-s - Case Study

Divloy pomógł GreenLab skutecznie wystartować w Google Ads - Case Study

Poznaj historię firmy GreenLab, która powstała w ostatnim kwartale 2020 roku. Dzięki naszej skutecznej kampanii reklamowej w Google Ads (AdWords) firma osiągnęła ROAS 650%.

Umów konsultację!

Branża

Branża ogrodnicza

O firmie

Firma GreenLab jest prowadzona przez Panią Agnieszkę Urbańską, która jest architektem krajobrazu. Pani Agnieszka w ramach swojej działalności zajmuje się projektowaniem ogrodów oraz ich pielęgnacją. Aranżuje także wnętrza roślinami, tworząc wyjątkowe miejsca wypoczynku dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Oczekiwania i potrzeby

Postawiony przed nami cel to pozyskanie klientów na usługę projektowania ogrodów. Oczekiwany sukces z realizacji kampanii to 2 klientów miesięcznie.

Sezonowość

trend branży ogrodniczej

Start kampanii

Grudzień 2020

Najważniejsze podjęte działania

 • Utworzenie dedykowanego landing page na potrzeby kampanii reklamowej

 • Konfiguracja konwersji

 • Uruchomienie kampanii sieci wyszukiwania wykorzystując efektywne tekstowe reklamy Google AdWords wraz z zastosowaniem sprawdzonych i skutecznych słów kluczowych

 • Cyklicznie optymalizowane kampanie bazując na stale powiększającej się puli danych

Uzyskane efekty

Przypomnijmy, że postawione oczekiwania z realizacji kampanii Google Ads to 2 klientów miesięcznie. Najistotniejsze efekty osiągnięte już po niecałych 2 miesiącach od wystartowania kampanii reklamowej:

 • 15 konwersji (zapytań o ofertę)
 • ROAS 650%
 • CTR 11,09%
 • CPC 4,83 zł

Dodatkowe:

 • Wzrost widoczności serwisu poprzez płatną reklamę
 • Zwiększenie ruchu w serwisie
 • Wzrost świadomości marki wśród użytkowników

Opinia klientki

Agnieszka Urbańska GreenLab

"Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej pracy Pana Michała. Na początku naszej współpracy otrzymałam wycenę z bardzo szczegółowym wyjaśnieniem elementów, które składały się na daną kwotę. Pan Michał opisywał każdy etap swojej pracy oraz informował mnie o wszelkich wprowadzonych zmianach w kampanii. Odpowiadał na każde moje pytanie bardzo szczegółowo i wyczerpująco.

Dzięki współpracy z Panem Michałem stale urywają się telefony w mojej firmie. W każdym miesiącu mój kalendarz jest zapchany spotkaniami z nowymi klientami i realizujemy coraz więcej nowych projektów. Udało mi się zatrudnić nowe osoby. To wszystko już w pierwszym roku istnienia firmy!

Zamierzam kontynuować współpracę z Panem Michałem, bo dzięki jego doświadczeniu i wiedzy pozyskałam bardzo dużą ilość klientów." - Agnieszka Urbańska, właścicielka firmy GreenLab.

Podsumowanie

Jak widzisz osiągnięcie świetnych wyników z kampanii Google Ads jest możliwe, nawet tuż zaraz po rozpoczęciu działalności i to w dobie pandemii. Kluczem do tego jest jasno postawiony cel, dobrze przygotowany landing page, realny budżet inwestycyjny, skuteczna kampania, zaufanie nam i współpraca z nami, a zaprezentowane Google AdWords Case Study jest tego najlepszym dowodem 😊

Jeżeli, to co właśnie udało Ci się tutaj przeczytać stało się dla Ciebie wyjątkowo interesujące i pragniesz przenieść zaprezentowane podejście do swojego biznesu, możesz od razu poznać bliżej naszą ofertę kampanii Google Ads i napisać do nas z prośbą o całkowicie niezobowiązującą ofertę!

Poznaj także studium przypadku zwiększenie sprzedaży o 234% dzięki Google Ads dla sklepu online - Case Study.